elitaPoznate zaujimave weblogy?

Zostavuje sa slovenska bloggerska elita pre rok 2008

Minuly rok Vas zaujala, co nove bude teraz?

11. júl 2005 11.30 BULVAR

Najväčšia diera je Prievidza?

PrievidzaPopulárnou cover verziou metalovej kapely Rammstein je skladba 'Najväčšia diera je Prievidza'.
Musím však pripomenúť všetkým posmeškárom, že na mojej rodnej hrude sídlia, vysielajú a žijú TRI televízie! Kto má viac, keď aj v mojej rodnej vieske existujú TRI železničné zastávky, niekoľko krčiem, autobusy zastavujú na dvoch zastávkach, no a keď chcete prejsť z jednej časti dediny na druhý, musíte prejsť cez menšie mesto!


Takéto veci nemajú ani v nújorkoch! Pche.


Pokiaľ sa ti zdá, že tento článok by sa hodil do výberu zaujímavých stránok, tak ho sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Komentáre k obsahu príspevku:

Chcete napísať nesúhlasný komentár? Prosím, zvážte nasledovné: je šanca, aby niekto zmenil Váš názor alebo chcete iba trvať na svojom? V prvom prípade sú Vaše slová vítané.

Chcete urážať? Nepíšte sem urážky a invektívy. Každý, kto na týchto stránkach publikuje je automaticky (doplňte vhodný výraz). Takže už to všetci vopred vieme, čo si myslíte a preto sa neopakujte.

  1. [1] emmacore, 11. júl 2005 14.55

    Z Prievidze je aj jeden z dua dizajnerov Dynamo. Sikovni chalani.

  2. [2] rony, 11. júl 2005 15.16

    Tak, az ked zvladnu dvojriadkovu XHTML stranku, potom tu moze byt aj to URI, ktore som vymazal. Samozrejme, pokial mi to nebude vadit ;-)

  3. [3] Piki, 12. júl 2005 07.57

    Pieseň nepoznám, ale napadlo mi, či nemali na mysli prievidzu alias kukátko. Pre tú by sa označenie diera tiež hodilo.

  4. [4] relok, 1. september 2005 14.00

    Ja som bol dvakrat v Prievidzi a je to diera. Cast z nej pri vchode tvori priemyselna zona (odporne, horsie ako Nove Mesto). Boli sme aj na nejakom ich hlavnom namesti (je tam taky velky obchodny dom a bolo tam aj vtedy klzisko). Zaujimalo by ma, kde su tie krcmy, lebo prvu sme nasli az na tom namesti dobre skrytu. A dalsie sme nevideli. A tri televizie? A to su ake, lebo nepoznam ani jednu dedinsku TV... :-)

  5. [5] anonac, 9. september 2005 09.46

    [Admin: ale prvy ides ty a to okamzite]

  6. A tvoj názor?


funkcionalita - kto by bol spokojný s obyčajnou funkciou, ked môže mať rovno funkcionalitu? Je to dlhšie, znie to odbornejšie a dajú sa za to naúčtovať väčšie peniaze, keď posielame faktúru za nové webové stránky. Malý bullshitový slovník



Čítal som

Stručne komentované stránky, ktoré ma zaujali:

  • Je čas na redefinici přístupnosti 11.15 Jestliže si nemohu jedním kliknutím přenést vlakový spoj z IDOSu do svého googlího kalendáře, není pro mne IDOS dostatečně přístupný.
  • Web - metody nahrazování standardních fontů - Chaos sanctuary 20.21 Standardní fonty se nahrazují především v hlavičkách a krátkých textech. Žádná z dále uvedených metod – sIFR, facelift (flir), typeface.js a font-face/CSS - není vhodná pro delší text. Všechny tyto metody jsou relativně nové a stále se vyvíjejí.
  • Nechte je padnout - Bloc 15.49 Ekonomická krize stejně jako každá správná choroba míří do další fáze. Zprávy z trhů už nejsou katastrofické, pouze špatné, pokles burz už není střemhlavý, ale pouze mírný a setrvalý, firmy nehlásí nečekané krachy ze dne na den (viz Lehman Brothers), pouze propouštějí po desetitisících a pouze hlásí snížení výroby či odbytu o pět, deset, dvacet procent.
  • Po ISS se prochází pavouk, dalšího zřejmě zmátl stav beztíže 14.39 Pavouka číslo dvě totiž natolik zmátl stav beztíže, že svou přepravku zaplnil sítěmi, aby přestal volně poletovat. V propletených síťových shlucích se nedá poznat, jestli je tam jeden nebo dva pavouci.
  • Got my girlfriend to model for my car (PICS) 09.39 Chlapik nafotil svoju priatelku pri svojom aute. Reakcii je tam na vyse 60 stran. Stravite na tejto stranke naozaj dlhy cas :-)
  • Tomanová má plán - eTREND 08.00 Ministerka Tomanová v relácii Slovenského rozhlasu "Sobotné dialógy" predstavila svoj plán zmien v systéme sociálneho poistenia a dôchodkového sporenia.
  • Zásadní události - Misantrop.info 17.40 Hľadám blogerov, ktorí by na blogu zverenili reklamný článok o istom zaujímavom internetovom projekte. (v prípade záujmu je možnosť viacerých článkov z rôznych projektov). Čo za to získa bloger? Zaujímavý článok o zaujímavom internetovom projekte. (t.z. obsah zadarmo)
  • perohryz: Postrehy z Ameriky I. 15.04 Check-in v automate na letisku, pri vedľajšom prístroji vedľa mňa stojí technik Delty a pozerá smutne na monitor, kde dlhý čas svieti už len úvodná obrazovka Windows. - Preboha, to funguje na Windows? - Áno, bohužiaľ, bohužiaľ, vraví technik. - Mal by som si radšej vybrať iné aerolinky? pýtam sa. - Nie, nie, rozveselí sa technik, prisahám že v lietadlách to nemáme!
  • Obsahový web čaká druhotná platobná neschopnosť 11.00 Debilnosti súčasného modelu, kedy za tvorbu obsahu paltí úplne niekto tretí formou inzercie u niekoho štvrtého a celé to spravuje niekto šiesty, som sa niekoľkokrát venoval.
  • Megan Fox na noc 10.58 alebo na den :-)
  • Ak niekto nedá prednosť, skúste ho obísť 14.55 Nedanie prednosti patrí medzi desať najčastejších príčin dopravných nehôd s vysokým podielom usmrtených osôb. Na nedanie prednosti zväčša doplatí vinník, pretože auto na hlavnej ceste mu narazí do boku. Chvíľková nepozornosť stojí mnohých život, pretože pri náraze zboku nie sú tak dobre chránení ako pri čelnom náraze. Zmiernenie následkov nehôd má v rukách aj vodič na hlavnej ceste.
  • Úspora paliva Nov@ style 12.52 Už jednou jsme psali o vesnickém palivovém článku, který sníží spotřebu, zvýší výkon a roztáhne nožky ekoložky, pokud ovšem nemá vložky. Pan Zdeněk to dotáhl mnohem dále. Postavil si dvoujádrový fuel cell.
  • Astrofyzik Jiří Grygar pozoruje vesmír z argentinské pampy 11.23 Díky své práci astrofyzika se RNDr. Jiří Grygar vydává na cesty daleko mimo naši planetu Zemi. Jeho práce ho ale také zavedla do Argentiny, do malebného městečka Malargüe, do argentinské pampy a k vrcholkům And, kam se s Jiřím Grygarem vydáme na krátký výlet.
  • Mali by sme si zobrať vzor z Maďarska a počkať 11.42 Z informácií, ktoré mám od dopravcov, blíži sa elektronický výber diaľničného mýta v Európskej únii k totálnemu chaosu. Dôvodom je to, že čo krajina to iný systém, iná palubná jednotka, iný spôsob platenia. Keby kamióny nemali také veľké kabíny, tak vodiči by nemali kde rozložiť množstvo palubných jednotiek, ktoré potrebuje vozidlo pri ceste naprieč Európskou úniou.
  • Nespomaľujte na diaľnici!! 09.55 [moj komentar] vychovavatelia: Drzi sa stoj co stoj v lavom pruhu a za ziadnych okolnosti nepojde pravym. Motivacia je rozna: bud vychovava rychlych jazdcov, povazuje pravy pruh ako osobne ponizenie alebo si proste mysli ze lavy pruh magicky skracuje jeho trasu. Pripadne este ttp ktory si mysli ze ak ma dlhu cestu pred sebou (dajme tomu az do Senca) tak lavy pruh znamena “pre tych co dialnice schadzaju az o xx km” ;-)


kde to ste?

príspevky

média


Čítaš Spravodaj? Klikni na Surf.sk!

WebHosting: WebServer.sk

Na také to domáce ukladanie veľkých súborov Kotuha.com

Dva šifrované gigabajty zadarmo pre vaše súkromné zálohy na mozy

Späť na obsah