18. jún 2006 17.09 WEB
Bloguje.sk prešlo na nové jadro
Najznámejší systém pre hosťovanie stránok denníčkov Bloguje.sk prešlo na nové zobrazovacie jadro.
- rýchlejšie "poskladanie" stránky a menšia záťaž na server,
- natívne použitie "pekných" adries (čo už bolo možné "prestavbou" pôvodných šablón),
- editovanie príspevkov priamo zo stránky denníčka po vzore systémov ako je Mambo/Joomla,
- pár nových značiek (IP komentujúceho.
Bloguje.sk je mnou doporučovaný systém pre prípad, že si chcete nezávisle viesť svoj denníček a nemáte možnosť si ho kompletne vybudovať od základu. Navyše poskytuje také možnosti, aby ste mohli výrazne ovplyvňovať jeho vzhľad.
pošli do vybrali.sme.skKomentáre k obsahu príspevku:
Chcete napísať nesúhlasný komentár? Prosím, zvážte nasledovné: je šanca, aby niekto zmenil Váš názor alebo chcete iba trvať na svojom? V prvom prípade sú Vaše slová vítané.
Chcete urážať? Nepíšte sem urážky a invektívy. Každý, kto na týchto stránkach publikuje je automaticky (doplňte vhodný výraz). Takže už to všetci vopred vieme, čo si myslíte a preto sa neopakujte.
Podmienky pre Váš komentár: Tlačidlo na odoslanie stlačte 1x, v texte nenadávajte, nevkladajte linky za účelom SEO, nepropagujte, Váš text musí mať zmysel, neporušujete vlastnícke práva majiteľa tejto stránky, ste pravidelný čitateľ tejto stránky, komentujete príspevok (nie erupcie Slnka) a nemýlite si komentáre s kvákacími fórami a chatom. Používajte formátovanie TEXTILE najmä na odkazy! Rozumiete tomuto poučeniu? áno, nie alebo Týmto sa pošle komentár?
nedá mi nepoznamenať, že bloguje.sk nie je vhodné pre píšucich, čo majú 'veľmi veľké ústa', resp. radi píšu bez akýchkoľvek limitov. pre takých však zrejme nie je vhodný žiaden podobný bloghosting a je nutné vybudovať si vlastný systém.
[1] vsade su limity :) a na mamu a tatka sa nadava tazsie ako na Luptaka :-)
či sú limity všade, to neviem, neprišiel som tam s nimi do styku. veru, na mamku a tatka sa nadáva nesmierne ťažko, lebo väčšina ľudí má v prípade blízkych pomerne klapkoidné názory. myslím si ale, že to máme v náture a je to prevažne neškodné. ;)
[3] viem na co narazas a ide o osobny spor, tak ho v tej rovine ponechaj. Bloguje.cz je sukromne vlastnictvo poskytnute s danymi podmienkami k pouzitiu. K tomu patri aj ista forma uctivosti voci vlastnikovi. Nic viac a nic menej sa neziada. Je to celkom jednoducha podmienka.
Debata o tomto konflikte uzatvorena pretoze nie je ako ju rozvijat.