15. apríl 2007 20.45 WEB
Jagg.cz - predané!
Posledné chvíle boli v aukcií domény Jagg.cz využité na posledné prihadzovanie. Po prečistení záujemcov sa v histórii prihodení ocitli iba deň zahájenia a deň ukončenia aukcie.
Súboj medzi sebou zviedli prihadzovaním stokorún pragueguy a nakoneclakomec. Pol hodiny pred koncom bola cena 21 502,00 prihodením od pragueguy. Štvrťhodinku pred koncom dorazil bezouska a vrhol to na 25000 a okamžite ho prečíslil pragueguy, bezouska sa nedal ale pragueguy opäť zastovkoval na 25350 desať minút pre koncom dražby.
V posledných sekundách prihodil getjagg, okamžite pragueguy ale getjagg skončil na 33100 po kľudných 5 minútach a tým zatial vytrel kocúra hlavne pragueguy a asi aj bezouska. Uvidíme ako to dopadne po návrate tangera, zrejme si bude chcieť overiť hodnovernosť getjagg pričom eminentný záujem pragueguy bol viac ako viditeľný.
pošli do vybrali.sme.skKomentáre k obsahu príspevku:
Chcete napísať nesúhlasný komentár? Prosím, zvážte nasledovné: je šanca, aby niekto zmenil Váš názor alebo chcete iba trvať na svojom? V prvom prípade sú Vaše slová vítané.
Chcete urážať? Nepíšte sem urážky a invektívy. Každý, kto na týchto stránkach publikuje je automaticky (doplňte vhodný výraz). Takže už to všetci vopred vieme, čo si myslíte a preto sa neopakujte.
Podmienky pre Váš komentár: Tlačidlo na odoslanie stlačte 1x, v texte nenadávajte, nevkladajte linky za účelom SEO, nepropagujte, Váš text musí mať zmysel, neporušujete vlastnícke práva majiteľa tejto stránky, ste pravidelný čitateľ tejto stránky, komentujete príspevok (nie erupcie Slnka) a nemýlite si komentáre s kvákacími fórami a chatom. Používajte formátovanie TEXTILE najmä na odkazy! Rozumiete tomuto poučeniu? áno, nie alebo Týmto sa pošle komentár?
bublina.
otazka je, ci web, ktory momentalne nezaraba a ma toolbar pagerank 0 (pochybne meritko), ma taku hodnotu? ano, viem, mozno kvoli komunite (akokolvek ju mozeme povazovat za pochybnu). a ano, viem, hodnotu urcuje trh (ale jeho akteri mozu mat nadmerne ocakavania a teda sa mylit, ako sa to uz viackrat stalo).
metodika a technika zberu dat je samozrejme pochybna. ak sa to naozaj robilo len na uzivateloch sme.sk, tak to je potom priamo zavadzanie.
sorry, ten komentar #2 patri k clanku o 62% blogoch
[1] v kazdom pripade to realne zarobilo 30 klackov :-)
majiteľom služby sa stalo Internet Info (inak aj lupa.cz) viď. marigold
Takze uzivatel getjagg vystupoval za Internet Info, pricom ho ziskali naozaj v poslednych sekundach aukcie.
zaujimavy vyvoj. verim, ze i-info dokaze web+uzivatelov vyuzit.
Mne sa nezdá 30k za tú návštevnosť a užívateľskú základňu veľa. Koľko je to: 1/2 mesačného nákladu na plat kodéra a 14 dní čakania na zaindexovanie by stálo rovnako. A ten problém s Googlom sa ukázala byť pre mňa nepochopiteľná chyba Tangea so súborom robot.txt
Či je web v Google alebo nie je podľa mňa u jagg.cz úplne jedno. Jeho potenciál je niekde úplne inde ako v návštevníkoch z vyhľadávačov.
Tiež si myslím, že web sa predal pomerne lacno. Ale cena je v tomto prípade relatívny pojem. Ak web nemám záujem ďalej rozvíjať tak je pre mňa jeho cena nulová. Ak do neho chcem investovať čas a peniaze a vidím v ňom potenciál, tak má pre mňa určitú cenu.