Hity našej Dity

Finger UpZo Záhoria, rýchlo, trefne, plefne. Klávesnicou Braňa Ráca (ďalej len B.) za niekoľko posledných dní. Čo odrážka, to príspevok zo zeleného (nateraz) blogu.
Píšem to len kvôli poslednej vete.


* IMO.IM – robí to isté ako Meeboo, len B. mohol o tom webe napísať aj viac, priestoru je veľa na detailnejšie zhodnotenie,
* eSvety – B. dostane info, že niečo sa chystá, tak napíše, že niečo nové tu je. Kde je aspoň trošku o samotnom systéme?
* História bloggera – konečne vlastný súvislejší text :-)
* Printscreen – bradatý obrázok monitoru na kopírke, ktorý pravdepodobne vznikol naaranžovaním na pobavenie a B. ho zobral asi vážne,
* Syncplicity – dúfam, že nám B. o tejto službe napíše tak po roku jej používania. Spravodaj používa podobnú staršiu službu Mozy, môžete vziať nôž B. na krk na to, že si tam skutočne sype dáta.
* B. má IE 8 RC1 – a viac sa ani nedozviete,
* Buffalo FTD-W71 externý USB monitor – B. by ho asi chcel nosiť spolu s notebookom. Prečo preboha?
* Vyhľadávač ChaCha – rozhodne by som chcel mať na druhej strane B. ako odpovedá na otázky. Držím palce.
* UTUBE – B. ma stránku s reklamami a PR správami. A predsa sa pýta, či sa firme vypláca reklama na doméne, ktorú si môžu ľudia zmýliť s doménou youtube :-)
* Kuriér – príbeh bez pointy
* Windows 7 Beta – B. ho má a viac sa tiež nedozviete.
Posledná veta: nechceme videocasty, chceme hlavne podcasty. Zvuková stopa ako mp3 na Weekendcaste. A naozaj pravidelne. Ďakujeme :-)

Written by rony

3 komentáre

Piki

Niektorí blogéri nám toho ešte veľa dlžia. Od niektorých splatenie tohto dlhu už ani neočakávam. ;-)
Ten Prinscreen ma skutočne zmiatol, či nejde o blogísek.

Comments are closed.