Plameňáci – výtržníci sami seba nahrali na video

.. publikovali na internete a dôsledok? Oznámenie na polícií a do médií ľudmi, ktorým sa ich správanie nevidí. Doporučujem vidieť u coolia a potom cooliove oznámenie, že ČT zareagovala reportážou. Videá plameňákov sú našťastie mirrorované u coolia.
Cooliov weblog vyletel v návštevnosti a nie je sa čo čudovať, komentujúci tam totiž zverejnili plné mená.
Update: zmazal som 64 komentárov pretože neobsahovali žiadne rozumné vyjadrenie postoja a snažili sa bohvie o čo konkrétne. Buď sem pridáš komentár znejúci rozumne alebo dovidenia. Naozaj nestojím o to tu čítať Vaše zvieracie chúťky. Správajte sa aspoň vy ako ľudia s mozgom v hlave.
Tu platí toto: prečítajte si príspevok. Prečítajte si komentáre, pokiaľ nemáte čo nové dodať, tak mlčte.

Written by rony

15 komentárov

rony

dnes o 16.00 vymazem vsetky komentare. Ani jeden nesplnuje ani zaklad slusneho vyjadrenia svojich pocitov.

rony

nezaujimaju ma silacke reci. neboli to ziadne myslienkove skvosty. len nezmysly a vyhrazky. k comu by to malo byt? vysvetli mi nejako dovod, preco by tu mali visiet?

DAWE

[Mily DAWE, ak nieco potrebuje, pytaj sa slusne a sice si nepotrpim na slovicko prosim, v tvojom pripade je to vyslovena nutnost. Tvoju otazku som zmazal a skus to znova a slusne, Administrator]

rony

Povodne boli, vid. vyssie mirrorovane. Vzhladom na zaujem to asi prevadzkovatel zrusil – myslim, ze mu zahlcovali ludia linku.
Najlepsie je spytat sa toho, kto oznamil, ze ma mirror tych videi.
Komu nedokleplo, kto to je, nech si znovu pomalicky precita moj prispevok, naroluj stranku uplne nahor a zacni od riadku „5. január 2005 20:45 BULVÁR“ a nadol.

Kadaň

[Kadaň a ostatní: nepíšte sem nadávky a iné veci, ktoré už dokola opakujete, ste naozaj také hovadá, že nerozumiete jednoducho napísanej výzve?]

Comments are closed.