Bloggeri z bloguje.sk a FeedCat.net

Bloggeri hosťujúci na Bloguje.sk si odteraz môžu priamo z rozhrania svojho redakčného systému zaregistrovať svoj weblog v katalógu FeedCat.net a ďalšie uľahčenie bude aj v tom, že sa budú môcť ľahšie zaregistrovať v Topliste (priamo z rozhrania si budú môcť vložiť do weblogu kód toplistu po predošlej registrácií).
Obe možnosti nájdete v rozhraní redakčného systému Bloguje.sk v Pomôckach (Vložit Toplist, Registrace ve FeedCat)
Bloguje.sk je najväčší systém pre hosťovanie stránok denníčkov s redakčným systémom a najkomfortnejším „instantným“ systémom pre weblogy na Slovensku.
FeedCat.net je najväčší katalóg zdrojov z celého sveta komunikujúci v slovenčine, češtine a angličtine. S týmto katalógom je priamo prepojená v CZ/SK najpopulárnejšia čítačka RSS Point, ktorá poskytuje komfort a multijazyčné prostredie zahrňujúce prostredie aj podporu v slovenskom jazyku.

Written by rony

3 komentáre

Piki

ad bloguje.sk: Prosím, môžeš uvieť, nejaký blog, ktorý má adresu xxxx.bloguje.SK ? Ja mám taký nejaký divný pocit, že na tej službe je slovenká akurát tá uvítacia stránka. Ani tá poriadne nie, veď je tam v hormom menu odkaz na bloguje.sk. Očakával by som odkaz na bloguje.cz
Možno tresnem somarinu,to už je riziko amatérskej úvahy, ale mod_rewreiter, alebo podobná fičúrinka asi robí divy.

rony

a aby som sa nezabudol vyjadrit mnozstevne: na bloguje.sk hostuje nieco nad osem tisic weblogov.

Comments are closed.