Vybrané, objednané a zajtra ho prevezmem

Dnes som teda rázne uzavrel výberové konanie z ktorého som dal zo Spravodaja dvakrát nakuknúť (1) a (2). Pretože toho bolo viac, dávam stručným zoznamom na výber, čo z toho vyšlo:
Fiat Punto, Peugeot 307, Peugeot 207, Volkswagen Polo, Škoda Fabia, Hyundai Getz, Daewolet Kalos, Fiat Stilo, Renault Megane, Ford Fiesta, Ford Focus, Suzuki Swift, Seat Ibiza, Citroen C4, Opel Vectra Classic.
To je taký hrubý zoznam vecí, čo pripadali z rôznych dôvodov do úvahy a postupne vypadávali (takisto z rôznych dôvodov). Tesne pred záverom som objavil ešte Mitsubishi Colt, ktorý mi akosi ušiel z prvotných výberov, čo bola naozaj škoda.
Auto je objednané, poistky uzavreté, zajtra ho preberiem. Môžete uvažovať, ktoré z nich je lepšie či horšie :-) ktoré som vyhodil ako prvé, ktoré som dlho riešil, ktoré som poslal so smútkom k vyradeniu, proste voľná debata :-)

Written by rony

18 komentárov

Ruziklan

Ked si tak velmi zdoraznoval, ze Colt si objavil az nakoniec, tak to asi on nebude. Zeby Jonathan? Zeby Swift? Zeby biely??? :-)

dantezaclony

[Administrator: Objednavatel reklamy zadal URL svojich stranok, ktore bude zverejnene po vybaveni mojho bytu ich produktami]
zaclony, povlečení, ubrusy,

rony

[4] Colt ma hodne prekvapil a presvedcil, ze je dobry.
[6] Honda tusim nemala nieco, cim by sa mi trafila do vyberu.

Piki

Vrahom je Peugeot 207. Peknú detektívku si z toho spravil :-)
Vrámci odhalenia vraha by ma zaujímalo, koľko testovacích jázd si podstúpil.

rony

Pezota som vyrazil z dvoch dovodov: 207 je malicka a nejako sa tu klonuje vo velkom. 307 je zasa na moj vkus draha a tiez rozmnozena ;-) Cize slusalo by jej o 100 – 150 tisic nizsia cena.

rony

[11] Getz som – co je trocha skoda – ani neskusal. Mohol som veru pretoze sa mi paci. Len je to mierne mensie auto. Verim, ze si spokojny.

E. Hlava

No, já nevím, v cenách aut máš docela rozptyl, řekl bych. No ale já bych vybral asi Peugeot 307 nebo Ford Focus. No, možná spíš ten Focus.

Point*

[6] …Honda tusim nemala nieco, cim by sa mi trafila do vyberu…
?? …docela by me zajimalo srovnani, ale to asi ani nejde.Ten typ se v Evrope myslim neprodava. Dneska mi mimochodem oznamila na displeji, ze je cas na pravidelnou garancni prohlidku… napis mi nazev a oznaceni toho vozu co nyni mas, rad bych se podival na jejich nabidku zde v USA a raiting. Jinak mnoho spokojenych kilometru bez nehod !!

Comments are closed.