Nepretržité rozkopávky v Starom meste

You may also like...

4 komentáre

 1. dusoft píše:

  Podla mna ale taketo veci koordinuje Magistrat.

 2. rony píše:

  Tak nech si odovzdaju nazory. Uz mi naozaj pripadaju ako idioti. Keby pritom nepouzivali zbijacky, je mi to fuk. Nechcem rozumiet dovodom, ktore ich vedu k tomu, co teraz robia a robili. To je uz teraz jasne, ze je to bordel a nekoordinovanost :-)

 3. tomáš píše:

  nabudúce skús takto:
  Dobrý deň,
  so znepokojením som si nedávno uvedomil, že Svoradova ulica na Palisádach za posledných päť rokov nebola ešte ani raz rozkopaná. Zdá sa mi, že je tým porušená zásada rovnosti pred zákonom, keďže pri všetkých ostatných uliciach v širšom centre som si rozkopávku všimol. Žiadam Vás preto o informáciu, kedy k dôjde k náprave a bude aj tu vyhĺbený aspoň symbolický priekop. Alebo sa máme my, obyvatelia z okolia Svoradovej, cítiť ďalej menejcenní? Platíme predsa rovnaké dane a máme za ne nárok na rovnaký podiel na rozkopávkach, ako obyvatelia ostatných ulíc.
  S pozdravom,

 4. Zametač píše:

  -> 3 – Svoradova ulica rozkopaná bola, menila sa kanalizácia. Skôr je problém, že je zatiaľ jedinou jednosmerkou smerom na Most SNP smerom z Palisád a z hradného kopca. Zámocká ulica je asi na parádu. Zochova a Kozia sú jednosmerky opačným smerom.