Cesting on d’Slovakia’s cestas

You may also like...

14 komentárov

 1. Bolek píše:

  asi myslis, ze neukazuju zmenu smeru (akoby Ludo povedal nevyhodia blinker). Ja to milujem ked cakam na vedlajsej ulici a zlava pride „kreten“, ktoremu davam prednost a bez smerovky odboci doprava.

 2. tomáš píše:

  Je dobré zvyknúť si, že pri každom prudkom brzdení automaticky zapínaš blikačky (najmä na diaľnici), úspora na plechoch môže byť značná :)
  (+ zvyknúť si, že ak vidím pred sebou blikačky, tak nešpekulujem, čo sa asi deje, ale tiež ich automaticky zapínam a brzdím)

 3. Bolek píše:

  tomas: jj. dokonca niektore auta zapinaju blikacky automaticky pri prudkom brzdeni namiesto vodica

 4. AIF píše:

  heh, povodne som z HC a zda sa, ze sme asi stali dost blizko pri sebe… tiez som stravil dobru polhodinku v zapche pred mostom, akurat ked tam fasouni pochodovali. Dokonca aj tu havarku na dialnici som si odstal :-)

 5. azure píše:

  rony: vidis, vidis, preto som vypadla v piatok o 11. do piestan na hroby a o 16. uz som bola zasa doma (a v nedelu v robote, ale tym sa asi chvalit nebudem :) )

 6. rony píše:

  [5] v ne-de-lu? nepotrebujes manazera volneho casu? ;-)

 7. rony píše:

  [4] kludne si mohol byt odomna aj par km ;-) ta snura na dialnici bola velmi dlha a pred mostom v HC takisto, ja som fasistov videl, ked odchadzali od pamatnika. Podla mna si bol kus predomnou ;-) Pretoze MOJE AUTO si zapamata kazdy ;-) Teda aspon ja si vzdy pamatam, ked vidim tento model vonku ;-)))
  [3][2] som o hodne, hodne mudrejsi. Mam zafixovane, ze blikacky nezapinat a nezneuzivat ;-) Este z cias, ked som otcovi mackal tlacitka na stovecke ;-)

 8. rony píše:

  [8] :-))))))) hehe a mali sme peknu bloggersku session a ani sme o tom netusili ;-)

 9. azure píše:

  [6] co je to volny cas??? :)

 10. sloper píše:

  [9] Takze o rok opat pri Hlohoveskom moste :-)

 11. rony píše:

  [10] ahha, potrebujes ;-) pre zaciatok si budes musiet usetrit aspon par minut ;-) a potom to pride ;-) dôveruj charizme spojenia FREE TIME :-)
  [11] Este tadial dufam casto pojdem, mam rad svojich rodicov ;-)

 12. bsa píše:

  :) čéče pojazdi si trochu aj cez týždeň :) Myslím, že buď ťa j***e alebo sa staneš MVP

 13. rony píše:

  [13] no dnes som siel okolo obeda po dialnici a vcelku prazdno :-)