10. február 2006 15.45 MOTOROLA

Mobilnaut: Vyvíja sa český software pre GPS

Pre majiteľov smartphonov a GPSiek je tu možno zaujímavá správa o vývoji programu s jednoduchými funkciami GPS.

Stav momentálne je dosť biedny. Na PDA je to takmer bezproblémové ale na smartphone je tých aplikácií málo alebo v zúfalom stave (nefunkčné).

Preto poteší správa o vývoji programu, ktorý aspoň nejakou mierou umožní využiť GPS aj v mobile.


Pokiaľ sa ti zdá, že tento článok by sa hodil do výberu zaujímavých stránok, tak ho sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Komentáre k obsahu príspevku:

Chcete napísať nesúhlasný komentár? Prosím, zvážte nasledovné: je šanca, aby niekto zmenil Váš názor alebo chcete iba trvať na svojom? V prvom prípade sú Vaše slová vítané.

Chcete urážať? Nepíšte sem urážky a invektívy. Každý, kto na týchto stránkach publikuje je automaticky (doplňte vhodný výraz). Takže už to všetci vopred vieme, čo si myslíte a preto sa neopakujte.

  1. A tvoj názor?


čo jajkám

Photoshopbook

Čítal som

Stručne komentované stránky, ktoré ma zaujali:



kde to ste?

príspevky

média


Čítaš Spravodaj? Klikni na Surf.sk!

WebHosting: WebServer.sk

Na také to domáce ukladanie veľkých súborov Kotuha.com

Dva šifrované gigabajty zadarmo pre vaše súkromné zálohy na mozy

Späť na obsah

Textile

Pomocník pre formátovanie komentárov pomocou Textile

_zošikmenie_

*ztučnenie*

??citácia??

Číslovaný zoznam: #

Odrážkovaný zoznam: *

"popis odkazu":odkaz