Internet Explorer 7 vyšiel a čo Mozilla Firefox 2?

You may also like...

9 komentárov

 1. SlovakSoft píše:

  Stiahol a nainštaloval som ho ešte v noci, keď ešte na webe MS nebol. Oproti IE6 vyzerá fakt revolučne.
  Situáciu, že by nemal IE7 podiel naozaj revolučných noviniek vo vzťahu k predošlému vydaniu väčší, si naozaj predstaviť neviem. IE6 bol vydaný pred toľkými rokmi, že aspoň polovica z nás ešte nemala ani počítač.

 2. maskomak píše:

  Samozrejme ze ma vacsi podiel noviniek, ked sa porovnavaju dve nerovnako stare verzie :)) FF mal vo verzii 1.0 viac ako IE 6, takze IE7 ak chce dobiehat musi mat jednoducho ovela viac ficurin ako FF…

 3. dusoft píše:

  Internet Explorer bude coskoro mozne rozbehnut aj na Linuxe:
  http://www.ambience.sk/internet-explorer-7-pre-linux

 4. SuE píše:

  je nějaká šance instalnout si IE6 standalone jako ty dřívější verze?

 5. SuE píše:

  mayo: díky, nová mašinka už je na dobré cestě, tam už si dám SP2 a zkusím IE7, kdoví, třeba se mi zalíbí víc než panda. Pak bych chtěla jako primární IE7 a IE6 jen na testy stránek.
  Ale ono to závisí ještě na tom, jak v tom bude fungovat internet banking :-(

 6. mayo píše:

  [6] Viem že ešte stále „fachčíš“ na SP1. Ja som tiež dlho ostával pri SP1. Keď si ale v „boot.ini“ vypneš DEP, tak budeš v pohode aj s SP2. (testované na starom laptope: PIII, 8MB grafika).

 7. mayo píše:

  [3] díki chlape, presne toto hľadám už dlhšiu dobu. Myslel som, že IE7 nepôjde vôbec spojazdniť pod Wine, pokiaľ Wine nebudú obsahovať knižnice WGA a SP2. To riešenie s mixovaním knižnič IE6 a IE7 je síce pomerne divoké, ale môže fungovať.

 8. emmacore píše:

  Tak som si nainstaloval aj IE7. Firefox 2 je hnusnejsi ako bola predosla verzia, 3D efektiky jednoducho nemam rad. IE7 je vsak oproti tomu uplny hnus. Skaredy, tucny, vsetko zabera vela miesta.