A ja že prečo je na vybrali.sme toľko vtákov

You may also like...

9 komentárov

 1. mekelle píše:

  neviem, preco som mal pocit, ze si abstinent:)) fakt…

 2. faster píše:

  PlayStation 2 :D
  (neviem ci som teraz neporusil hned niekolko pravidiel co mas tu dole vypisanych, ale co uz. ten play station sa mi paci)

 3. rony píše:

  [1] nie som abstinent :-) to by som bol niečo ako mierový aktivista alebo ekoterorista :-) ale ja sa nevnucujem ani to nepropagujem :-)
  [2] neviem o čom točíš? aký playstation?

 4. Kozo píše:

  Ten playstation pobavil aj mna. :-{)))))

 5. Piki píše:

  Všetci čo na prominentných miestach podsúvame reklamné formáty, tak nejak s touto zvrátenou logikou, ktorá sa na sieti stala štandardom, rátame. Na druhej strane o tom moralizujeme. Už dlhšie sa nad otázkou, že za obsah platí niekto tretí až šiesty, ktorí ani netušia, dokonca by v živote ani nezaplatili, zamýšľam. A záverom je, že treba vymyslieť taký priamy obchodný model, ktorý by pochopila aj cieľová skupina Birdzu. Napríklad kartelová dohoda všetkých svetových tvorcov obsahu, že zadarmo ani písmenko.

 6. Ruziklan píše:

  Mozno si si vsimol, ze na svojom blogu som uz zverejnil 3 svoje vybery pridanych clankov na vybrali.sme.sk s podobnou vyzvou, ktora je v poslednom formulovana takto:
  „Opäť platí: prečítajte si články, ktoré vás z môjho výberu zaujali, len s chuťou do toho… Pokiaľ dôjdete k názoru, že by sa mali pobaviť alebo poučiť aj masy, môžete ísť na linku ‚hlasujte tu‘ a svojím hlasom pomôcť dostať dotyčný článok na hlavnú stránku vybrali.sme.sk.“
  Ako to vidite (rony & citatelia spravodaja) v tomto pripade? Osobne v tomto vidim dost velky rozdiel, ale predhadzujem to na diskusiu a kritiku. Akceptovatelne? Vadne? Hm?

 7. rony píše:

  [6] je v tom rozdiel taky, ze na tvoj clanok natrafi ten, co ta cita :-) a formulujes to v uplne inom zmysle. nevyplyva z textu to, ze „pomahas ak klikas“ :-)

 8. Samušo píše:

  Toto mi napadlo pri čítaní citovanej výzvy:
  „5. Past únosu aneb Tady si teď hrajeme my, hombre…“
  Povedzte mi, že všetko bude v poriadku, nech môžem zaspať :)
  Inak, ak sa vám môj komentár páčil, dobite mi prosím kreditík, aspoň za dve stovky, ďakíček, páčko.

 9. rony píše:

  [8] iba ak mas webovu kameru! :-)