Praktické použitie Google Docs

You may also like...

10 komentárov

 1. Ján Pavlík píše:

  Pripravujeme podobnu webovu aplikaciu na riadenie projektov, CRM, nahradu excelu, dokumentov, prezentacii prostrednictvom web API. Klient dostane funkcny celok, v ktorom bude moct zdielat dokumenty v pracovnom teame, editovat ich (pomocou pluginu pre IE a firefox) priamo cez web aplikaciu, otvarat a ukladat ich z ms office do firemneho umiestnenia pomocou pluginu. Iste budes prvy komu poslem pozvanku :-)

 2. emmacore píše:

  BTW, na Jooste na Alliance Atlantis Sci-Fi je serial Lexx. Velmi uchylne sci-fi s necromancerom a pod. Rony, ak nepoznas, mohlo by sa ti pacit.

 3. Anonym píše:

  Len upresnim: zaujima ma system schopny fungovat interne. cize na mojom serveri. ziadne „nahrady google“ beziace na cudzich serveroch. O dovodoch nespekulujte. Odpovedou na ne by bolo: Potom v klude pouzijem Google a nebudem spekulovat o jeho nahrade.

 4. dusoft píše:

  #1: a aka bude vyhoda oproti pdoruktom od 37 signals?

 5. Jaro píše:

  Asi mi v článku niečo ušlo, ale čo je zlé na zdieľanom xls umiestnenom na firemnom serveri?

 6. rony píše:

  [5] asi to, ze sa neda editovat naraz viac ludmi a urcite to, ze niekedy mas medzi klientom a serverom firewall. Preco o tom spekulujes, zober dane podmienky a bud rad alebo prad :)

 7. Jaro píše:

  [6] Excel súbor samozrejme môže editovať viac ľudí naraz. Nešpekuluj a naštuduj Excel :)

 8. rony píše:

  [7] odbacame od temy. Prostredie to neumoznuje. Nechci ma nasrat, mne je jasne, ze zadanie chapes a rozhodol si sa iba byt trollom tejto diskusie.

 9. Jaro píše:

  Neviem prečo začínaš útočiť na diskutujúcich, ktorí neodkývu tvoj článok. Ale to je skôr tvoj problém ako môj.
  Hovoríš, že xls sa nedá editovať viacerými ľuďmi naraz. Ja ti hovorím, že sa dá lebo denne vo firme rozosielam zdieľané xls. Vysvetli mi prosím, ako týmto odbáčam od témy.
  Skús vecne, stručne a bez urážok.

 10. rony píše:

  [9] skumam, ci neexistuje nieco podobne ako Google Docs ale pre firemny server. Nic ine ma nezaujima.