Orange má za kampaň na Fibernet jednotku

You may also like...

5 komentárov

 1. MiPo píše:

  Ako dodávateľ, ktorý stavia Homebox pre Orange, ti môžem povedať, že do konca roka bude Fibernet či ako to teraz volajú nielen v BA. Už teraz je v TT a PN. Do konca roka bude na niektorých sídliskách v ZA (Vlčince, Solinky, možno aj Hájik), KE, PO (Sekčov I a II), BB. Budúci rok dojde k dokončeniu týchto miest (zvyšné sídliská) a na rad prídu ďalšie mestá PP, TN, PD a pod.
  Problémom nie je budovanie po technickej stránke, ale získanie súhlasov pre vstup a prácu do panelákov a pod. Musia sa zvolávať domové schôdze a pod. hovadiny a preto sa to všetko neskutočne naťahuje. Holt slovenská byrokracia pracuje vždy perfektne:-(
  Marketéri pracujú skvele, ale produkčné už na tom až tak dobre nie je…

 2. rony píše:

  vsak o tie suhlasy s pokladkou ide. podla mna ani tie bytove domy nie su problem ako tie hlavne vedenia, predsa len to nie je sranda.

 3. MiPo píše:

  Ee, presne naopak. Nie je problém vyjednať s mestom súhlas, lebo jednáš s jedným partnerom. Ale zvolať 2000 domových schôdzi je už hovadský prúser. Naši subdodávatelia sa už stretli s fyzickým útokom, nadávanie, vyhrážanie, osočovanie, útok psa a pod. A následne to musí ešte odobriť správcovská spoločnosť (bytové družstvo, spoločenstvo a pod.), to je nenormálne!

 4. rony píše:

  zrovna tak som to nemyslel :)
  jasne, ze suhlas s domami je problem
  ale to predsa moc neobmedzuje trasovanie po verejnych miestach.
  ale uz to samotne vytvaranie tras je logisticky problem
  ak totiz mas pri bytovom dome uz hotovu trasu
  tak potom ti nemusi zalezat na tom ci dany dom chce alebo nechce pripojku.
  ak ti ale zalezi pri trasovani na tom kadial viest skor trasu a kde ju odlozit, pretoze je malo zaujemcov z domov, tak potom je pravda, ze je zlozite prave to jednanie s domami.
  mimochodom: u nas proste dosiel list od orange, zaradil sa to ako bod na schodzi a vybavene.
  teraz uz len cakame, kedy sa orange rozhodne to urobit
  preto sa mi to zda trivialnejsie ako to
  akym sposobom sa napr. potiahne 30km trasa mestom.

 5. GNOSTIK píše:

  drzim orange s fibernet palce. tie male nemecke firmicky ako siemens, t-com ci t-mobile a pod. – ma nesmierne irituju. aj s tymi, co su im servilni – ORANGE – LEN TAK DALEJ…. palec hore.