Zbytočný rám s celým textom článku v diskusiách

You may also like...

7 komentárov

 1. alian píše:

  ano musim suhlasit, podobna „vychytavka“ sa kopiruje aj teraz – prakticky som to nikdy nevyuzil. Najviac ma to nasiera ak ma vyhladavac odkaze na takuto stranku. Proste des. Radsej nech sa clanok otvori po rozkliknuti alebo nech tam nieje vobec…

 2. maskomak píše:

  Ono jedna dolezita vec – aj pri pisani diskusi sa v tych iframoch generuje reklama – ktora sa nacita – ale nezobrazi :) takze vlastne peniazky za nic??

 3. rony píše:

  [2] mozno sprievodny efekt, nemyslim, ze je to jediny dovod existencie toho iframe s clankom :-)
  podla mna je to len taky nemoderny a neuzitocny prvok, ktoreho uzitocnost by sa zvysila komfortnejsimi technikami ak by bolo naozaj nutne a uzitocne zobrazovat si pri pisani komentara text clanku

 4. Gabriel píše:

  Akurát včera som riešil túto dilemu na depechemode.sk pri spojazdňovaní dočasných stránok. Najprv som rozmýšľal zasa o iframe, nakoľko niektoré (hlavne) články sú dosť dlhé.
  Nasledujúce riešenie som nikde nevidel takže vám ho predstieram na posúdenie ako vlastnú ideu. Rozmýšľal som ale nad možnosťou, že diskutujúci si bude môcť článok „skryť“, keďže od svojho prvého komentára ho budú zaujímať už len reakcie ostatných – teda sa k článku bude vracať už len kvôli diskusii.
  Riešil by som to umiestnení článku do divu, ktorý by sa JS odkazom dal Skryť/Zobraziť. Nie však kompletne, ale nechal by som z neho „trčať“ nadpis a pár riadkov + info o článku (autor, dátum uverejnenia). Celé riešenie by si pozíciu otvorenia/zavretia článku pamätalo využitím cookies.

 5. rony píše:

  [4] ano, to je jedno z tych zaujimavejsich rieseni.

 6. roman píše:

  na hokejportali to sice tiez mame (v DIV s overflowom) ale zato nemame (podla mna) zbytocne rozhranie na „zobraz iba vybrate“ „zobraz vsetky“ atd.. dalej su tam vychytavky ako rozlisenie pohlavia diskutera, oznacenie novych prispevkov a tiez aj oznacenie na ktory prispevok sa reagovalo (v pripade stromovej diskusie je dost problem sa neikedy zorientovat takze sme tam proste spravili graficke prepojenie suvisiacich reakcii v pripade ze medzi dvoma prispevkami sa nachadzaju dalsie v hlbsich urovniach) (p.s. dost komplikovany sposob posielania komentarov, na prvy krat som nepresiel testom ;))

 7. rony píše:

  [6] na druhykrat budes vediet ako na to, je to fakt iba test na tych, ktori tu chcu iba zanechat znacku a nie myslienku :)