Last.fm klienti pre iPhone a WM

Last.fm môžete používať na svojom „veľkom“ počítači na vytváranie svojho poslucháčskeho profilu. Last.fm potom robí všelijaké rebríčky a zároveň dokáže namiešať zo svojej hudobnej databázy podobné skladby. Pretože Last.fm ponúka zdrojové kódy pre vytvorenie klientov, vznikajú rôzne nástroje tretích strán a medzi nimi aj klienti pre mobilné zariadenia.
MobileScrobbler pre iPhone je jedna z najzaujímavejších aplikácii pre iPhone. V dosahu signálu WiFi máte možnosť použiť iPhone ako malé „rádio“. Tým pádom nie ste obmedzení len na muziku uloženú priamo v ňom.
Last.fm Mobile pre WM je aktuálnou novinkou aj pre majiteľov PDA a smartphone, ktorú môžete vyskúšať. Pred inštaláciou doporučujem preskúmať problémy v diskusnom fóre.
Takáto aplikácia Vás donúti kúpiť si domáce WiFi a zariadenie na reprodukciu hudby.

Written by rony

6 komentárov

rony

[1] nehovorim o scroblovani. skor o funkcii, ktorou mozes tym klientom pocuvat muziku z last.fm
o PocketPlayer uz Spravodaj vela popisal, takze celkom urcite nedokaze prehravat muziku z last.fm – posielat data smerom na last.fm mozno ale to nie je zaujimave.

emmacore

K Last.fm som sa nedostal. Pouzival som Pandoru – uz som mal vytunovane svoje stanice, ked mi ju zrusili, hadi :-(
Na Last.fm mi nejaka anglicka babenka ukradla nick. Na Myspace zas nejaka emo 18-ka z Noveho Zelandu (Myspace ma vsak vobec netrapi).

Comments are closed.