Ad: Neobmedzený internet

You may also like...

5 komentárov

 1. Blanka píše:

  Som na mikrovlnke a práve niekto – niektorí? vyťažili linku poriadne tak, že nemôžem odoslať maily väčšie ako 10 kB, že nemôžem upladovať stránky – proste hrúza, Dúfam, že už pôjdu čoskoro spať a že pustia k internetu aj konečne aj mňa.

 2. rony píše:

  v tom pripade treba mat kontakt na administratora, dat mu echo a on ich velmi rychlo poriesi.

 3. rony píše:

  otazka odpojenia nejakeho sosaka na zdielanej linke je len otazka casu – radovo v minutach.
  ja som u nas ludom doporucil, aby mali na mna kontakt napr. na icq – to je najrychlejsie. ja sam mam prehlad o tom, kto ako zerie pasmo. akonahle zacne robit blbiny, smik. Smik na polhodinu, hodinu, den, dva, navzdy… ;-)
  Chce to ale u zdielanej linky VOPRED dohodnute jasne pravidla, nie policajne spravanie sa, bez preventivneho upozornenia.
  Zdielana linka nie je prilis dobra pre fanatickych sosakov.
  Blanka: pozaduj na schodzke ucastnikov definovanie jasnych pravidiel, na zdielanej linke si kazdy plati len svoj diel a sosanim ukracuju – kradnu ti vinnici ostatnym ich peniaze. Ja by som sa ozval.
  Ale kazdy mame internet asi za nieco ine. ja preferujem trvale pripojenie a dostupnost.
  Nemylim si ho s uholnymi banami a ryzovymi poliami ;-)

 4. Blanka píše:

  Máš pravdu, budem sa musieť s nimi porozprávať, niekedy strávim aj 10-x viac času pokusom pripojiť sa ako keď som bola na dial-upe.

 5. otty píše:

  Blanka, tak potom Ti zeru aj cas a to je uz podla mna v tejto dobe este cennejsie ako peniaze, o ktorych pisal rony v poslednom prispevku.