Handmade (SK) otáča stavidlami

a vypúšťa nový design. Čo k prvému dojmu? Moja mierna nechuť k čiarkam a obdĺžničkom okolo čohokoľvek mi tak trošku vsúva pocit, že titulka pôvodného bola taká jemnejšia a príťažlivejšia. Pôvodné logo bolo také pôvodnejšie, toto kontrastnejšie je ako vybehnuté od Corelov z cédéčka. Ale ako zdôrazňujem, subjektívny dojem zaťažený averziou k rámikom.
Je tam ešte malá chybka v RSS, ukazuje to na sajt hmw.dev.

Written by rony

7 komentárov

dusoft

Mne tiez pride tato nova verzia menej citatelnejsia a hlavne mi pride amaterskejsia (z pohladu grafiky). Na LCD je tam prilis vela svetlych odtienov, ale mnohokrat treba nieco zdoraznit, co by aj na HMW zislo.
Obidva predchadzajuce designy sa mi zdali profesionalnejsie a hlavne: krajsie/farebnejsie/priatelskejsie.

johno

Zdielam tieto pocity. Čo sa mi však páči na novej verzii je to, že z hladiska navigácie a textov je o dosť lepší.

Ľuboš Kmeťko

Chlapci, dík za názory. Ja z nového dizajnu tiež nie nejak odviazaný aj keď už som počul aj pozitívne názory. Ale ako som už písal johnovi, vývoj nepreskočíš. Tiež som už bol z tohto nového dizajnu dosť unavený a nejak som to nevedel dostať niekam inam.
Tento redizajn bol ale hlavne o vylepšení informačnej architektúry stránok, SEO, weblogu, služieb (tam ešte niektoré veci budem dorábať), textov všebecne. Dizajn sa dá kedykoľvek zmeniť, veď je to len jedno CSS :)

dusoft

Ja to beriem ako mezzoblue, ktore sa tiez postupne menilo a dotvaralo….
A teraz neviem, ci si rony tento prispevok vymazal, lebo som ho sem poobede pridaval.

Comments are closed.