Opäť v SME – tentoraz aj na papieri

blog SME - priloha Pocitacevid. elektronická verzia a inak v dnešnom SME. Nielen ja ale aj ďalších pár ľudí.
Ulejovi vyčítam utkvelé trvanie na slovenskom internete, ktorý podľa mňa u webových sajtov neexistuje. Nechápem, prečo odmietol čo i len spomenúť slovenské bloguje.sk On trvá na tom, že bloguje.sk robili Češi a tým pádom ho nemôže spomínať. Podľa mňa kolosálna blbosť, pretoze na systéme pracoval team ľudí z troch štátov a je nepodstatný detail, že beží na českom serveri. Diskvalifikovať bloguje.sk aj keď plne vyhovuje publikovaniu denníka v slovenčine je pre mňa nepochopiteľné.
Samozrejme tým nechcem vnucovať svoj názor autorovi – iba prejavujem svoj – celkom kľudne som zvedavý aj na Váš, ak sa chcete vyjadriť.
A ešte: Tangerovi na Marigolde sa páči moja úvodná stránka. Naozaj ďakujem za pochvalu – potešilo ma to viac ako nový kredit na účte ;-)

Written by rony

5 komentárov

somoant

ja som ani nevedel ze existuje asj slovenska mutacia bloguje, inak by som si zalozil blog tam, citim sa teraz mierne diskvalifikovany domenou .cz

Jiří Bureš

Tak jsem dneska v Nitre četl SME a nevěřil jsem vlastním očím. Jednou za uherský rok jedu na Slovensko a celá stránka věnovaná blogování (mimochodem gratuluji k zařezení mezi SK blogelitu :-).

rony

[5] ja ze gratulujes k zabaleni do PVC igelitu ;-)
Mno ale zasa je to trosku vynimocnejsie, ak to trosku sledujes, tak lastovickou bol Jaslovsky prednedavnom.

Comments are closed.