Bloguje.sk a Atom globálne

You may also like...

3 komentáre

 1. Piki píše:

  Tuto v Prahe hovoria, že „kovářova kobyla…“. Zašiel som do katalógu do sekcie weblogy/osobné filter-po slovensky a nenašiel som ťa tam. Tak som si dal vyhľadať na titulnej stránke vo vyhľadávaní „spravodaj“ Našlo ťa to. Nuž som klikol na na katralóg a zase si sa stratil. Keď som si dal v detaile tvojho záznamu zobraziť „Ukáž aktuálne správy!“ stalo sa nasledovné: Error: Feed is not available! (Môj záznam nie je na tom onič lepšie :-( )
  Je to výborný katalóg, ale za posledný mesiac s neho ku mne nikto neprišiel.
  Rozporuplné pocity.
  (aby som neplakal na nesprávnom hrobe, kópiu som zaslal na support@feedcat.net)

 2. rony píše:

  hm. k Error neviem nic povedat
  ale k tomu „kto z neho k tebe prisiel“ odpoviem lahko: RSS Point nacitava obsah katalogu a umoznuje vkladat feedy do citacky. Cize feedcat nie je mozno primarne pouzivany na „luskanie tisicov zaznamov“ za ucelom „prechodu na samotne stranky“ ci nebodaj na citanie prispevkov. Cize ziadny referer k tebe vlastne ani nepride.
  Diky za reportovanie chyb – to je najlepsia moznost aku je mozne urobit. Iste si totiz cital, ze povodny katalog bol topindex.cz a ten presiel riadnym prepracovanim na feedcat.net (najma sa zrusili casti, ktore robili cosi podobne ako weblogy.cz ci blogportal. Je to KATALOG a nie citacka ;-)

 3. Piki píše:

  Dnes som to pozeral a už je to OK.