Zacúvaš? Zacúvaš!

Swift RacingDnes som si pekne zaparkoval zacúvaním :-) síce mi po vbehnutí do jamy, ktoré sú neviem prečo pred parkovacími miestami, zdochlo ale už viem, že do stúpania, ktoré neviem prečo majú naše parkovacie miesta, sa musí trošku (áno trošku a nie ako ja do pol plynu) pridať a šup sme tam. A nie ako včera takmer pribiť predok auta o obrubník :-)
Mastná čiara (zrejme od výroby nejaké klikiháky) na prednom skle ešte stále je, kúpil som si väčšiu penu – tou z kuchyne to nepôjde rýchlo :-)
Dnešné trasy: dostižka – poumývať zadok a boky, Hornbach, cez prístavný popri Auparku až do Devínskej cez Patrónku, Devín (kofola za 12), Lafranconi. Carrefour, dostižka (natrénovať parkovanie). Smer Rusovce, Čuňovo, Danubiana a naspäť. Dnes bolo pekne, natrénoval som si aj klimu.
Dnes som skoro nejedol… pokiaľ si pamätám tachometer ukazuje niečo nad 240km…

Written by rony

12 komentárov

rony

neviem odhadnut ale pocitac okamzitej spotreby ukazuje vrchol tak 10-11 litrov. Ak idem plynule, tak je to mozno 5.5 a menej.

Markoff

mohol by si po mesiaci napisat mesacne naklady na benzin po tom rozvazani v BA, pocet km a spotrebovanych litrov

Bolek

aj moja/vasa byvala zamestnankina trenuje cuvanie a parkovanie pri dostizke. Minule som jej urobil este jednu „garaz“ aby mohla cuvat z jednej garaze do druhej a este k tomu aj do zatacky:-)
V novej robote sa jej hned na prvej jazde na sluzobnom dragsteri podarilo urobit skrkanec cez cele afto. Sikulka. Tak teraz trenuje:)

Point*

…prečo pred parkovacími miestami, zdochlo ale už viem, že do stúpania…
Se nediv, obsah i podobnost vysavaci prachu. V TOP 50 jsem Suzuki nenasel, asi to tady neradi mezi auta…

rony

Ja viem, v Amerike si este neuvedomili, ze auto nemusi byt velke ako lietadlova lod a motor moze kludne mat aj pod 6 litrov objem… ;-) Ved ked benzin stoji iba v Amerike menej ako Coca Cola, to sa jazdi ;-)

Comments are closed.