MODx Content Management System

You may also like...

4 komentáre

  1. FrozenDog píše:

    Prave som si modx na skusku lokalne nainstaloval a nestiham valit bulvy… je to fakt maso. Jedno z mala zmysluplnych vyuziti AJAXu, co som doteraz videl. Toto si uz naozaj zasluzi nalepku web2.0.

  2. Anton Piták píše:

    Tiež so vyskúšal kvantum CMS, jediný, ktorý ma skutočne oslovil, a ktorý čím viac študujem, tým viac považujem za malý zázrak je SharpCMS (http://www.sharpcms.net). Prie niektorých môže byť problem, že je v NET. Ale XML konfigurácia čohokoľvek v admine a XSLT plne v rukách programátora na výstupe je skutočne kvalitka.

  3. Matej Kolesár píše:

    MODx je redakčný systém (fork), ktorý vychádza z „redakčného systému Etomite“:http://www.etomite.sk/ Existuje aj jeho slovenské a česká lokalizácia, ktorá je momentálne dostupná iba na Etomite fóre. MODx je dobrý redakčný systém, ale na môj vkus až príliš prekombinovaný. Jeho hlavnou výhodou je hlavne front-end úprava článkov a na druhej strane je výhodou Etomite zasa drag-and-drop obsah (usporadúvanie a preskupovanie dokumentov). Pôvodný tvorca redakčného systému Etomite, známy ako Alex pracuje na svojom novom projekte „Immerce CMS“.http://www.immersecms.org/ (stránka momentálne nedostupná) ktorý vyzerá fakt úžasne, škoda že to nebude open-source. :(