Treba zdaniť mobily a Internet

Stále dokola sa pýtam: prečo sa koncesie nezahrnú do toho balíka, ktorý z výplat odchádza štátu? Prečo je to EXTRA vyčlenené. Nevidím žiadny dôvod, aby koncesia bola tak ako ďalšie položky rovno zaradená v daniach, odvodoch čomkoľvek. Proste vyhlásim – ano chcem to strhavať ja. Veď všetci máme rôzne možné zvýhodnenia alebo dodatočné položky.
Alebo proste PREČO to posrané UPC neodvádza HROMADNE koncesiu už v rámci svojho nenažraného poplatku. Prečo nenažraného? Ak dokáže novým klientom dávať POLOVIČNÚ cenu, tak potom je tá cena čo platím ja, premrštená.
Viac na gendzo: Treba zdaňovať :-)

Written by rony

5 komentárov

21

:)) cena za káblovku je premrštená až vtedy, keď ju zákazník odmieta platiť, resp. dá prednosť kvalitnejšiemu spôsobu trávenia voľného času.

dusoft

Ja napr. TV nepozeram, radio velmi zriedkakedy (to skor Pandoru), obcas rakuske FM4 (pritom im nic neplatim).
.
Ake pravo ma (udajne) verejnopravna institucia odomna ziadat akusi koncesiu? Leigitima je veskera zadna, ako vravia bratia Cesi. STV a Rozhlas to vedia, napriek tomu sa spravaju ako nenazrane prasce. A posranci ich v tom podporuju.

zverz

Ak je UPC nenazrane, treba sa skonvertovat na noveho klienta… Ti zmrdi vyuzivaju pohodlnost klientov-ked sa neozves, znamena to, ze suhlasis s nenazranym poplatkom.

Comments are closed.