Jagg.cz – predané!

You may also like...

8 komentárov

 1. dusoft píše:

  bublina.
  otazka je, ci web, ktory momentalne nezaraba a ma toolbar pagerank 0 (pochybne meritko), ma taku hodnotu? ano, viem, mozno kvoli komunite (akokolvek ju mozeme povazovat za pochybnu). a ano, viem, hodnotu urcuje trh (ale jeho akteri mozu mat nadmerne ocakavania a teda sa mylit, ako sa to uz viackrat stalo).

 2. dusoft píše:

  metodika a technika zberu dat je samozrejme pochybna. ak sa to naozaj robilo len na uzivateloch sme.sk, tak to je potom priamo zavadzanie.

 3. dusoft píše:

  sorry, ten komentar #2 patri k clanku o 62% blogoch

 4. rony píše:

  [1] v kazdom pripade to realne zarobilo 30 klackov :-)

 5. rony píše:

  majiteľom služby sa stalo Internet Info (inak aj lupa.cz) viď. „marigold“:http://www.marigold.cz/item/jagg-prodan-za-33100-kc
  Takze uzivatel getjagg vystupoval za Internet Info, pricom ho ziskali naozaj v poslednych sekundach aukcie.

 6. dusoft píše:

  zaujimavy vyvoj. verim, ze i-info dokaze web+uzivatelov vyuzit.

 7. Piki píše:

  Mne sa nezdá 30k za tú návštevnosť a užívateľskú základňu veľa. Koľko je to: 1/2 mesačného nákladu na plat kodéra a 14 dní čakania na zaindexovanie by stálo rovnako. A ten problém s Googlom sa ukázala byť pre mňa nepochopiteľná chyba Tangea so súborom robot.txt

 8. Jaro píše:

  Či je web v Google alebo nie je podľa mňa u jagg.cz úplne jedno. Jeho potenciál je niekde úplne inde ako v návštevníkoch z vyhľadávačov.
  Tiež si myslím, že web sa predal pomerne lacno. Ale cena je v tomto prípade relatívny pojem. Ak web nemám záujem ďalej rozvíjať tak je pre mňa jeho cena nulová. Ak do neho chcem investovať čas a peniaze a vidím v ňom potenciál, tak má pre mňa určitú cenu.