Testovanie Panasonic Lumix DMC-FX33 začína

You may also like...

5 komentárov

 1. Piki píše:

  Moje návrhy do recenzie:
  Aký čas nastavuje absolútna automatika v dobre osvetlenej miestnosti cez deň, pri fotení klasickej rodinnej oslavy? (Ide mi o to, ako sa vysporiada foťák s _pohybovou_ neostrosťou spôsobenou neposednými deťmi a či foťák radšej nastavuje nižší čas, alebo preferuje blesk)
  Medzi ukážkové fotky zaraď aj jeden portrét alebo skupinku ľudí s rozmazaným pozadím. (Ak sa dá, nastav čo najmenšiu clonu, prípadne ako si poradí nejaký ten motívový program. Ide mi o to, ako si foťák dokáže poradiť s hĺbkou ostrosti.)
  Aké máš subjektívne pocity z papierovej fotky (napr. 13×10), ktorá vznikla z tohoto foťáku (pri nastavení na automat) v nejakom klasickom minilabe?

 2. Andy píše:

  pekne, krasne vidiet ako postupili fotaky od mojho prveho 1.0 megapixeloveho kodaku…za nehoraznych 35 tisic.

 3. Tonda píše:

  To je pravda, první digitální foťáky byly opravdu … málo muziky za hodně peněz. Dneska už je to paráda.
  Tak ať slouží, vypadá pěkně. ;o)

 4. rony píše:

  [2] a [3] presne to si hovorim, ked do toho pozeram :-)
  mal som 1megapixel tiez a tam niet diskusii. s tou Nikon 885 sa este da cosi porobit ale ved uvidite, fotim simultanne obomi, sam som zvedavy, ked to vyberiem a striedim.

 5. Andy píše:

  mna hlavne v oblasti fotakov tesi, ze fotomobily sa dostali na uroven, ked ho kludne z vrecka vytiahnem a odfotim, a nebojim sa to dat na papier – konkretne teraz pouzivam samsung u700 – 3,2mpx s autofocusom, a je to slusne, kompakt som prestal nosit.