Internote: poznámka k zobrazenej webstránke

Určite ste si občas chceli kamsi niečo poznamenať o práve zobrazenej stránke. Určite by ste si pri nasledujúcej jej návšteve chceli pozrieť, čo ste si k nej poznamenali minule.
Predstavte si, že si vyberáte nejaký výrobok z eshopov a pri ich obiehaní už ani neviete, čo vás vlastne zaujalo. Tak si prilepte k webstránke poznámku.
Internote je rozšírenie, ktoré som v jednej diskusií práve chcel, aby existovalo. Tu v tomto prípade ide iba o lokálnu záležitosť.
Predstavte si, že by ste mohli vidieť k danej stránke nielen svoje poznámky ale aj poznámky ďalších používateľov neobmedzované možnosťami, ktoré ku danej stránke poskytuje jej majiteľ – diskusie nemá každá stránka a nie každý majiteľ umožňuje len tak „beztrestne“ písať o jeho stránke čokoľvek.

Written by rony

6 komentárov

rony

hej, len ja nechcem si pamatat „ze cosi kdesi moze byt o prave zobrazenej stranke napisane“
nejako tak si to predstavujem ako nezavisle komentare ku stranke, ktore sa zobrazia rovno s nou. cize neurobim nic naviac proti obycajnemu pozeraniu stranok.

dusoft

Hovorim, to zavisi na tom, ako je extension do Firefoxu implementovany – on moze tahat priamo info z danej stranky… ale ano, musi to niekto naprogramovat. len ide o to, ze stumbleupon ma velku uzivatelsku bazu, cize su tam miliony stranok s komentarmi a recenziami.

Comments are closed.