Spacifikujte si ukecané RSS zdroje

You may also like...

3 komentáre

 1. dusoft píše:

  Vyzdvihol by som najma tie suhrny/vybery/digesty. Po kazdych povedzme 7-10 clankoch treba dat jeden suhrnny, v ktorom su odkazy a kratke popisy predchadzajucich prispevkov.
  Da sa to aj automatizovat v ramci jedneho webu – de facto z vlastneho RSS cerpat suhrn do RSS…
  Je to overena vec – namiesto otvorenia si 7 prispevkov, citan kazdy osmy – suhrnny, z ktoreho si uz podla lubovole otvorim dalsie prispevky.

 2. Piki píše:

  Znakom človeka/odberateľa, ktorý zvládol technológiu RSS je, že neodoberá ukecané RSS, ale tieto weby navštevuje cez bookmarky či priamo cez F6(adresný riadok).
  A podobne, znakom vydavateľa, ktorý pochopil technológiu RSS je, že poskytuje to, o čom píše dusoft. Nedávno som tiež uvažoval ako dostať sortiment(v zásade jedno aký) do RSS. Jediný rozumný variant je ručný (alebo strojom simulovaný ručný) výber pár kusov za deň práve pre problém, že ukecaný RSS otravuje užívateľov.
  Inak, milujem ukecané RSS. Je to lacný zdroj štrukturovaných dát :-)

 3. Braque píše:

  ja sice odoberam aj niektore „ukecane“ zahranicne zdroje, ale idu do ineho priecinku ako tie hlavne. Je to z dovodu, ze na iphone podstatne viac citam v Google readri ako v samotnom safari browseri(nastastie sa stale viac presadzuje dat do RSS cele clanky, nielen anotacie).
  Pravda je, ze duplicite tem sa takto vyhnut neda. Co sa da robit, ked google news nema slovensku verziu