Kúpim si TLD, chcem sa vydať a blacklisty TA3 und andere

You may also like...

10 komentárov

 1. sloper píše:

  Filter na plocet hlasov je dobry napad, naozaj by sa to hodilo…
  A mimochodom – uz mame odlezanu celulozu, teraz i gulas k tomu :-)

 2. Ruziklan píše:

  Momentalne si davam dohromady komplexnejsi navrh rozsirenia moznosti vybrali.sme.sk, na BarCampe som k tomu „mal prezentaciu“:http://www.barcamp.sk/index.php/Rozvrh_Bratislava_Jún_2008 a mensi dav (v ktorom boli aj ini skuseni uzivatelia) mi dal niekolko tipov na to, co prirobit (k tym, ktore uz v debilniku mam). Znamenam si filter na pocet hlasov… co najskor by som to chcel prejst s ludmi, ktori koduju… len keby neboli ine veci (robota – pisem dokumentaciu, ble paradicka, sach – vcera v noci som niekolko hodin skladal sachovu ulohu na „3. kolo Ligy Problemista“:http://tinyurl.com/4rhk6o a tak)…

 3. Ruziklan píše:

  Kde urobili sudruhovia z NDR chybu, ze mi ten barcampovsky link zle zparsovalo?

 4. rony píše:

  [3] mrchavy textile

 5. Piki píše:

  Žiaľ neverím, že vybrali.sme.sk sa pohne technologicky nejakým smerom rýchlosťou rôznou od nuly.
  Inak, pekný výluh ;-)

 6. Ruziklan píše:

  Ejha, mam sancu presvedcit Pikiho, ze sa myli. :-)

 7. Azarot píše:

  na vybrali.sme sa sem-tam objavi nejaka nova funkcia: neviem odkedy to maju, ale napr. linky v sekciach novinky su uz s rel=nofollow. takze ak viem ze sa na titulku nedostanem uz sa seo-spamovat moc neoplati

 8. rony píše:

  [7] malokto to tusi :-)

 9. Piki píše:

  Azarot: rel=nofollow nie je funkcia, ktorá by užívateľovi (aktívnemu, či pasívnemu) čokoľvek prinášala. Nie je to ani zmena pohľadu na zalinkované texty, ani nový spôsob kategorizácie, ani započítavanie komentárov do skóre príspevku… Je to nič. Už prefarbenie odkazov, či zmena fontu by bolo viac ;-) (Len nech sa to nestane :-))

 10. rony píše:

  ak by nofollow bolo sprevadzane vizualne cojaviem oznacenim „sandbox“ alebo menej vyraznym vypisom, je to ok.
  teraz je ale stranka s novinkami totozna vizualne s „topstrankou“ a rovnako prispevky od „tapetovacov“ zaberaju vzdy viac ako prispevky od sporadickych prispievatelov resp. ludi, co uz maju akysi kredit v sluzbe.
  sice aj to protezovanie moze byt kontraproduktivne :)
  ale minimalne by natapetovane prispevky do noviniek mali byt penalizovane vizualne tj. ak mas DNES cojaviem 4 prispevky, tak sa ti vsetky zobrazia menej vyrazne alebo dokonca „zlucia“ do jedneho.