Naozaj mi stačí Ping.fm?

You may also like...

3 komentáre

  1. emmacore píše:

    „vhodné pre notorických grafomanov a šíriteľov viery (spamu)“ – to sa moze pacit R. Sulikovi alebo tej babe zo zastrckoveho referenda, ktora spamovala :-)

  2. rony píše:

    neberiem to spamovanie tragicky no musim povedat ze ak by to bol jediny minus bod tak je to vlastne dobre. Myslim u Sulikovho teamu. Pokial sa niekto z nich nerozhodne k protiutoku invektivami voci tym ktori im pripominaju tieto aktivity ako nie moc ohladuplne. To sa dufam nestane pretoze im to iba uskodi, co by asi bola skoda.

  3. takto.sk píše:

    Nedávno som písal o pingu na svojom blogu tak sa môžem podeliť o svoje skúsenosti. Každý používa social networkingy a mikroblogging inak. Rovnako aj ping. Ping používam keď niečo potrebujem niekomu zavesiť na nos. Väzba na cudzie príspevky sa podľa mňa nestráca. Keď mám chuť čeknem RSS naozaj dobrých mikro zdrojov alebo vybehnem náhodne pozrieť vrabca na streche alebo facebook. Na updatovanie je však ping oveľa praktickejší. Keď človek updatuje a najprv sa ide preklikať cez nové správy na facebooku alebo twittri tak sa stráca pohotovosť. Cez talk alebo gmail je v rámci môjho systému práce ping updating instantný.. A spätná väzba z facebooku mi aj tak chodí na gmail, takže nič dôležité nepremeškám. Pre mňa ping víťazí v pohotovosti. V tom som nenašiel v inom nástroji zastúpenie.. no jednoducho treba počkať kým to google nevymyslí lepšie :)