Netwittujem, nejaikujem – už

You may also like...

5 komentárov

 1. tybi píše:

  Nejak mi v tom chýba dôvod, pre ktorý si sa rozhodol mikroblogovať a kedy a ako ten dôvod pominul. Snáď si nezačal používať Jaiku preto, lebo mali SMS notifikácie?
  K tomu linkbuildingu podobný výrok ako tvoj… Profesia linkbuilding nie je spamovanie. Funguje totiž na báze vytvárania kvalitného obsahu/služby a hľadania obchodných/iných vzťahov medzi webmi.

 2. rony píše:

  [1] hej, sms notifikacie.
  k linkbuildingu: kritizujem ten, co „krici“. Ten, co nevidim, neviem o nom, kaslem nan a mozno je dobry. Rozhodne si vsak myslim, ze to, co niektori pani predvadzaju na vybrali.sme.sk – a to su opakovane zapisy, to je spamovanie.
  To sa neda okaslat, komentarovy spam je budovanie siete odkazov, linkbuilding je to iste. Akonahle otravujem vkladanim odkazov a zaroven tym sposobujem averziu pouzivatelov ci majitelov, tak je to spamovanie. Nedokazem na to hladiet inak ale nechcem rovno ukazat prstom na priklady z vybrali.sme.sk (najcastejsie miznu)

 3. tybi píše:

  V tom prípade bol už na začiatku ten dôvod nesprávny. Ide predovšetkým o komunikáciu a ak nemáš potrebu týmto spôsobom komunikovať, v tom prípade si naozaj urobil dobre, že si prestal.
  Linkbuilding… Ja rozumiem tomu, čo hovoríš, ale vyjadril si sa všeobecne: „Profesia linkbuilding je spamovanie.“ Zároveň si pripustil, že to nie vždy tak musí byť. Sám sebe protirečíš… Šťastnejšie by bolo napísať, že linkbuilding je väčšinou spamovanie. A ani vtedy by si nemusel mať pravdu.

 4. rony píše:

  [3] spamovanie je, ked obtazujes a pritazujes si ak bez suhlasu napr. vkladas linky na cudzie weby bez akejkolvek pridanej hodnoty a zaroven bez obchodnej dohody s majitelom webu. Obavam sa, ze ten „cisty“ linkbuilding v takom pripade vlastne neexistuje :-) alebo ak existuje, tak musel by publikovat media, kde vsade sa linky umiestnuju a tu sa rovnako obavam, ze to nikto neurobi. Preco? Pretoze to je jedina cennejsia vec.

 5. rony píše:

  este doplnim: ak ide o obchodnu zalezitost, tak sa obavam, ze klient nie je ochotny pripustit, ze zakazka by trvala niekolko rokov – obvykle chce narazovo postihnut co najviac cielov. Takze nemozes si to rozlozit do dlheho obdobia. To je v priamom spore s tym, ze si linkami chcem podporit „silu“ svojho webu.
  ale to uz trochu blabocem o technikach, comu som sa uz nemusel venovat :)