Stav navigácii pre iPhone

You may also like...

5 komentárov

 1. Václav píše:

  Zdravím,
  nerozumím tomu závěrečnému konstatování, že pro časté navigování je lepší samostatná navigace. Celý článek před tím jsem vnímal tak, že to, co je v samostatných navigacích bylo (skoro) bez úprav přeneseno do iPhone.
  Jaký je tedy rozdíl? Pokud mohu ovládat displej prstem, poslouchat hlasové povely, velikost obrazovky je srovnatelná se středníma navigacema, rychlost iPhone je mnohdy vyšší, SW a mapy jsou úplně stejné …. tak jaký je rozdíl? Je iPhone málo citlivý? Nebo v čem konkrétně je samostatná navigace lepší?

 2. bolek píše:

  2 Vaclav: to uvidis hned ako sa ti bude niekto volat, keď plní zúfalstva budeš blúdiť neznámym mestom bez akéhokoľvek oporného bodu svojho prirodzeného orientačného nezmyslu za súčasného nadávania posádky a tlaku času:-)

 3. rony píše:

  [1] to je moj osobny nazor. Prilis mi nesedi, ze si mobil hodim kamsi na okno. Ja totiz mobil v aute mam schovany a nevnimam, co sa s nim deje. iPhone sa rozhodne nemoze rovnat kvalitou GPS chipu tym, ktore pouzivaju niektore samostatne navigacie, plus to, ze tieto maju svoje prostredie pripravene len k navigacii bez dalsich nutnych ukonov, ktore musis urobit aby si mohol zacat navigovat. Predstav si, ze behas po meste a mas v aute na okne mobil, kamsi prides, vystupis, musis si ten mobil vybrat a zobrat so sebou pricom obvykle si vonku par minut. Potom zasa ho strcit na okno, spustit navigaciu. So samostatnou navigaciou to riesit nemusis, nanajvys navigaciu zlozis a strcis pod sedacku.
  Stale si myslim, ze navigovanie v mobile aj ked v luxuse iPhonu je skutocne provizornejsie riesenie. Dajme tomu na neocakavanu nutnost pouzit ju s akceptovanim kompromisov.

 4. Braque píše:

  ako je to s pomalostou starsich iPhone verzii. Vraj netiha preratavat cestu. mas podobnu skusenost?

 5. rony píše:

  navigon a sygic su zarucene ok skor rychlejsie ako si zvyknuty