Blbne vám synchronizácia? od autora: rony · 26. augusta 2003 Čo ak je to tým, že máte Outlook 2003 a nemáte ešte ActiveSync 3.7?
Synchronizácia úloh a kalendára bez Outlooku 2. septembra 2004 od autora: rony · Published 2. septembra 2004