5. apríl 2003 18.22 BULVAR
Hlučné práce v bytoch
Nepochopím, prečo si na dlhotrvajúce práce v bytoch ľudia zásadne vyberajú práve víkendy.
Dnes ráno ma zobudil hluk prirovnávajúci sa k pristávaniu lietadla s vysadenými tromi motormi. Problém je, že aj teraz veselo vŕtajú a búchajú.
Práve sme ich o tom informovali: máme vraj vydržať. Do siedmej. Že potom končia. Zabudol som sa spýtať, či dnes alebo nadobro?
Viem, že na víkendoch frčia fuškári a podobní podvodníci, ale prečo preboha musia ušetrených 10 korún na hodinu vyžrať susedia, majiteľ je totiž v riti, čaká, kým mu to dostavajú.
Práve takíto su ale potom neskonale militantní, keď si náhodou po desiatej pustím DVD trošku hlasnejšie. (pôvodne nadávka), skúsim znovu Love is shield od Camouflage? Naplno subwoofer?
Tak jedem..
pošli do vybrali.sme.skKomentáre k obsahu príspevku:
Chcete napísať nesúhlasný komentár? Prosím, zvážte nasledovné: je šanca, aby niekto zmenil Váš názor alebo chcete iba trvať na svojom? V prvom prípade sú Vaše slová vítané.
Chcete urážať? Nepíšte sem urážky a invektívy. Každý, kto na týchto stránkach publikuje je automaticky (doplňte vhodný výraz). Takže už to všetci vopred vieme, čo si myslíte a preto sa neopakujte.
Mas pravdu je to celkom tak a ebe ma ked ma niekto zobudi sobotu rano vrtačkov