Zastúpenie Sunnysoft na Slovensku

Tróólinku komerčnej informácie: ani nie je prekvapenie, že SYNETICS sa stali zastúpením Sunnysoftu na Slovensku.
Myslím si však, že priam nutný je internetový shop na výbavičku k našim drobčekom a to prakticky čo najširšia paleta softwaru, bezpodmienečne veľmi slušný balík hardwarových doplnkov všeho druhu a to vrátane prkotiniek ako sú stilusy – nielen obligátne pamäťové karty a baterky.
Ja osobne chcem vymeniť fóliu na displej = somarinka za 50 korún ale najbližšie som ju kúpil v Brne na Invexe. Ak by som chcel napríklad VGA kartu, GPRS modul – tak nemám šancu.
Uvidíme a nejaké tie testíky SW či HW uvítam ja a zrejme aj moji čítavci ;-)

Written by rony

7 komentárov

rony

Eurokomerz poznam ale nieco som pocul, ze prisli o nejaku exkluzivitu, ci zastupenie.
Bohuzial nemaju na internete zrejme ziadny katalog – aspon si nepamatam nic take ;-)
Ja naslepo bezat do ich sidla nepojdem.

To Rony...

STFW = see the f..king web a potom hovor – maju tam toho docela dosť…

rony

ano notebookshop ;-)
len ta stranka je, mierne povedane, chaoticka.. splni ucel ale co sa tyka prehladnosti a uhladnosti, nic moc. To ale nemeni nic na fakte, ze nieco maju ako hovoris – mimochodom co keby si sa aj predstavil, ked mi nieco pises po mojej stranke?
Konstruktivne: predstavoval som si aj dalsie sluzby, napriklad registracie dalsieho softwaru – Agenda Fusion atd atd. Mozno sirsi sortiment doplnkov. A je to utopene medzi tymi notebookmi ;-)
Ziadna z mojich pripomienok nie je prikazom ani doporucenim.

jouko

O.k., mňa zatiaľ nesklamali, no to nie je merítko, je mi však jasné že keby som chcel najnovšie teraz-CF TV kartu- na nete za 99 USD, tak nemám šancu, jedine zájsť do Viedne-tam to majú, ale časom sa to tu rozbehne-že by som založil firmu na doplnky PDA?

rony

firma na doplnky pre PDA by hlavne mala robit skvely internetovy obchod, len neviem nakolko by to tu bol dobry job, pretoze bud sa prilis vela firiem s chudobnym sortimentom uz prizivuje alebo nejake paka pritiahne priklad a budu robit zbytocnu konkurenciu a iste obdobie bude trh proste neprehladny ;-) podla mna by sa toho mala chytit vacsia ako len slovenska firma ;-)
najvacsi uspech by bol, pokial by sa PDA doplnky zacali predavat v hypermarketoch ;-)

maros

je fakt že nie je lahke kupit prislušenstvo k PDA s odbornym doporučenim.. Hladal som CF alebo SD karty GPRR, GPS a podobne, na Slovensku je toho ako šafranu… niečo ma Pretec ale SD- GPS, alebo CF-GPRS na Slovensku ani neponukaju .((

Comments are closed.