Bloguje.sk s novou titulkou – redesign

Mierny záchvat redesignu prepadol Arthura Denta a nedopatrením sa mi tým pochválil. Tak som mu to pochválil a tým istým dychom som splašil niekoľko grafických úprav a pripomienok. Výsledok si už môžete pozrieť.
Podotýkam, že zámer nebol vyvolať rýdzo umelecký dojem ale skôr optimalizovať úvodnú stránku z rôznych dôvodov. Napriek tomu musím povedať, že moje grafické nápady dali úvodnej stránke šmrnc a tým aj končím so sebachválou. (kód som nekontroloval, takže prípadné nadávky sú na mieste ale vypočuté nebudú).
Nová úvodná stránka Bloguje.sk prináša väčšie logo, zapamätateľný grafický motív, preorganizovanie dát v rámci layoutu a miernu debordelizáciu menu.

Written by rony

5 komentárov

rony

ano, netrpezlive mysi pouzivatelov…
btw: co poradis, na obrazok, ktory ma mat jeden kanal priesvitny? dam sa poddat, ked na to prides ;-) diky!!! :)

Peavy

Pozrel som sa teraz na bloguje.cz a vidim, ze si pochytal vsetky hlodavce a je tam pokus o antialias :) Je to podstatne lepsie, aj ked celkovo to nie je nic pre moj designovy vkus – ale to je len moj subjektivny nazor.

rony

[1][4] aha, zrejme zapracoval Arthur ;-) ja nie ;-) ja rad nacrtavam koncepcie a takuto zasluznu robotu dopracuju ini ;-) Je to naozaj o kus lepsie ;-)

Comments are closed.