Blogy na SME – demokracia – omyl pána Lešnika

You may also like...

18 komentárov

 1. tomáš píše:

  Takýchto spamov už pán Lešnik rozoslal desiatky, ale to s tým židovstvom je originálna novinka :))
  „Bol by som veľmi rád aby páni Šimečka a p. Fulmek zaujali rozhodné stanovisko“ – už dávno zaujali, od oboch dostal už niekoľko odpovedí, ale ako pri každom spame každá odpoveď aj tu vždy vyvoláva len znásobenie počtu opakovaní toho istého spamu…

 2. rony píše:

  a dostal explicitne doporucenie k volnemu publikovaniu v inych mediach? :-) pokial to neurobil, tak mu vobec nejde o demokraciu ale je to ciry debil (diagnosticky, nie pejorativne).

 3. ..odkazujem, že v čase internetu a v 21. storočí nie som
  odkázaný na denník SME a jeho vydavateľa Petit press,a.s…
  Skoda len, ze p. Lesnik dospel k tomuto prekvapivemu zaveru az po tak strastiplnej ceste, obetujuc vsetku prebytocnu hrdost.. :) Navyse to stale nie a nie previest do praxe..

 4. tomáš píše:

  [2] explicitné a mnohonásobné :-), dokonca dostal od nás nezištne aj konkrétne tipy na iné blogovacie servery :)

 5. pjotr píše:

  Heh, zaujímavé, že keď mi výrobca fotoaparátov povie, že sa v ňom nemám hrabať, že potom už nemám naň záruku.. a ja sa tam budem hrabať a domáhať sa „demokracie“, že ja to predsa môžem, že si vymyslím bludy o totalite.
  Pán Lešnik, to myslíte vážne..? :-D.

 6. spyros z nfo.sk píše:

  pravda je niekde uprostred… je to taky dvojaky parazitizmus… SME vyuziva zaujimavych blogerov a nezaujimavi blogeri vyuzivaju SME. A o demokraciu urcitenejde. Cely blogovaci system patri sukromnej firme a ked sa ta rozhodne niekoho odstavit, cenzurovat, spoplatnit, tak maju na to plne pravo. To je kapitalizmus. Ja si skor myslim, ze viac z toho systemu tazi SME ako tvorcovia tamojsich blogov.

 7. xdeimosx píše:

  p. Lesnik ma urcite nejaku diagnozu, je to viac nez iste. Ale odvolavat sa na symboly a je jedno akeho charakteru, tak to nikdy nepochopim … Niekedy mam pocit, ze sa sam stal niecim, co asi z duse nenavidy … mozno raz zisti, ze neznasa sam seba :)

 8. rony píše:

  [6] to co a koho vyuziva je ale samozrejme irelevantne. My jsme blogerove, budete asmeblogovani!
  Lesnik je jeden z ludi, ktori nemaju povodne nazory, skor nieco ako papagaj: „pokial nie je po mojom, nie je to demokraticke“.
  [7] ano, on v uzkom pruhu svetla chape, ze iste symboly su trochu viac uctievane a opatrne obchadzane.

 9. Ruziklan píše:

  [8] Irelevantne to nie je. Niektori viac davaju, ini viac beru. Niektori chcu len brat.
  [6] Ja napriklad viem, ze z popularity SME profitujem. Obcas sa mi postasti vyplodit interne alebo externe nieco, z coho ma i SME uzitok, ale citim sa celkom spokojne, SME ma rozhodne intelektualne nezdiera.
  Administratorske zasahy su citliva vec… to vedia aj admini obycajnej siete s 10 pocitacmi. Este na mojom gympli (cca pred 16 rokmi) sa jeden ziak-sikovnik pokusal obchadzat pokyny manika z miestneho vypoctoveho centra, tak ho manik smikol (virtualne). Ake z toho bolo toco… a manik samozrejme lahko uhajil svoju poziciu a svoj postup. A stale je to to iste. :-(

 10. dusoft píše:

  Ale tato veta sa mi pozdava: ..odkazujem, že v čase internetu a v 21. storočí nie som odkázaný na denník SME a jeho vydavateľa Petit press,a.s…
  Konecne niekto pochopil, ze moze blogovat aj inde.

 11. sloper píše:

  Helios&Lesnik mi bolo akesi zname, tak som zapatral v archive pracovnych mailov a predsa – Lesnik kedysi spamoval nasu spolocnost (opakovane), ked dostal upozornenie na nezakonne konanie, tak som sa dockal podivuhodnych vykladov zakona i vyhrazok na osobnu konzultaciu.

 12. OttY píše:

  [11] konzultáciu alebo inzultáciu? :-)

 13. rony píše:

  [9] myslim ta diskusia kto co kolko dava a berie. Ak by som tuto temu chcel rozvijat, tak prave tu ako relevantnu beriem. Ale pre pripad p. Lesnika je to irelevantne, pretoze je nad slnko jasnejsie, ze on je ten, co sa chce prizivit.
  Bloggeri na SME zrejme nechapu, ze su v pozicii zamestnancov SME a nejaka Varjanova a akysi Bella su ich nadriadeni. Bud to prijmes a mas so sefom skvely vztah alebo nemas a trpia obe strany.
  [10] to mu ale takto naformulovali ini ludia ;-) on si to len prekopiroval do vyzvy ;-)
  [11] co sa tu nedozvieme ;-) medialny terorista je to ;-)
  [12] v jeho pripade je to zrejme synonymum ;-)

 14. sloper píše:

  [12] bol pouzity vyraz „konzultacia“, ale cele sa to nieslo v takom tone, ze som nadobudal silny pocit z vyhrazok na „inzultaciu“. Ked sa niekto vyhraza, ze si to az z Kosic na zapadne Slovensko pride s tebou osobne vykonzultovat, aky dojem to zanechava?

 15. tomáš píše:

  [14] nás Lešnik informoval, že si to „príde s nami vybaviť osobne“, ak okamžite jeho články nezverejníme na titulnej strane.

 16. sloper píše:

  [15] nejako si teda protireci, ked „v čase internetu a v 21. storočí“ by vsetko rad vybavoval osobne :-)

 17. rony píše:

  Rambo s Davidovou hviezdou na krku? Budeme bojovat za myslienky pacifizmu az do posledneho mrtveho tela nepriatela, tak nejako?

 18. bsa píše:

  no mňa napadla iba jedna veta a to: „to je vůl“
  predniesol užanineviemkto v kurvahoši…