Braunsberg – N: 48° 09.180′ – E: 16° 57.180′

Dal som na tip z GPS blogu a omrkol výhliadku z Braunsbergu. Súradnice a mapa cieľa sú N: 48° 09.180′ E: 16° 57.180′
Autom je trasa asi *15 kilometrov* cez hraničný prechod Berg a potom už len rovno do Hainburgu. Tajomšiu križovatku viem opísať len tak, že po ľavej strane bude nejaká obdoba Billa marketu a na tejto križovatke sa odbočuje vpravo. Potom v princípe tiež stále rovno a po prechode cez koľaje je jedna zákruta s kockami. No a potom už je výšľap nahor po asfaltke. Rýchlosť je tam obmedzená pre nelietajúce stroje na 50 pretože samotná výhliadka je dokonalým odrazovým mostíkom pre vetrone zn. Schade Fobia.
Bicyklom je cesta relatívne slušne a bezpečne pokrytá. Hrozí však množstvo podivného hmyzu ale vzhľadom na miesto je to pochopiteľné, že odháňať všelijaké žlté, oranžové a zelené hmyzy je iba cťou :-)
Každý bohabojný a pravý cyklista s vlastnou výzbrojou je očakávaný v náborovom stredisku Petržalka bikitary platoon, ktorý je pripravený k útoku na rakúske pozície na kóte Braunsberg. Zákopový spôsob akcie nie je očakávaný avšak po zlých skúsenostiach z minulého storočia nepôjde o bleskový útok nakoľko záverečná fáza bude spojená s nedostatkom pohonných hmôt. Neobsadené pozície: vodonosič, masérka, plastický chirurg, psychológ so zameraním na nešportové výkony.
Predbežný záujem vyjadrite v komentároch. Pravdepodobný termín by bola niektorá sobota pretože značná časť velenia bude vyčerpaná ešte v stredu.

Written by rony

13 komentárov

Piki

Keďže je odpočítavanie dostatočne dlhé, to by som mohol stihnúť doviesť kolo. Hm, toto by mohla byť akcia, pre ktorú by sa dalo aj čosi obetovať.

Ruziklan

OK, takze na tuto sobotu beriem alternativny program a potom sa uvidi. V podstate je to stigro, lebo dnes pri cisteni bicykla som objavil, ze mam domrveny stred, takze ho caka opravar… :-(

Comments are closed.