Funkcia zmeny znelky vo Viste

Funkcia zmeny znelky vo Windows Vista bude zrejme najpopulárnejšou operáciou v novom operačnom systéme. Redakcia predpoklada vznik tisícoch webstránok venovaných tejto funkcií. Po pol roku až roku vznikne samostatné odvetvie „blboware“, ktorý bude ponúkať túto jednoduchú operáciu masám.
Podľa živě: Znelka vo Windows Vista zrejme nepôjde zmeniť

Written by rony

7 komentárov

OttY

blboware bude nosnou záležitosťou pre tunning Windows a všetky dobré tweakovacie softy by to mali ovládať. Snáď to v Redmonte stihnú, kým bude vydaný oficiálny release Visty.

21

Veľmi múdro! Vista je skutočne iba napodobenina MacOS. A keby len to! Celá vec sa má tak, že MacOS je napodobeninou systému Vega989, ktorý ovláda generátory lásky na lodiach flotily vesmírnych ľudí, ktoré krúžia nad našou planétou. Problémom je akurát iPod, pretože ním zlí ještírkové ovládajú ľudí, ktorí si toto zariadenie sami dobrovoľne(!) kúpili. Pomocou špeciálneho algoritmu implementovaného do firmware sa do hláv cez sluchátka šíria negatívne vibrácie nízkej hrubovibračnej energie, ktorá nás uvádza do ovládacieho „loutkového“ stavu. Takže pozor!

Comments are closed.