Vyznamenať vodiča tanku v Budapešti

Najprv som to zachytil na pol ucha. Potom som to počul znovu a viac. Starší pán riadil v Budapešti *medzi ľudmi* {známejšie video s pohľadom zhora} a zvládal to doslova bravúrne. Kto na vojne videl tank z bližšia, tak má rešpekt ku kľučkovaniu medzi ľuďmi.
Pozerám na to video a doslova to vo mne vyvoláva vzrušenie. Perfektná akcia, úžasné. Ani narežírovaný program v deň pripomenutia maďarskej revolúcie a v kontexte s protestami v Maďarsku by nebol lepší od tohto.
Priživil sa na tom koniec koncov aj Slota (a viditeľne to tiež dobre využil pre zlepšenie imidžu).
Asi ste počuli, že vodiča tanku neskôr polícia „zobrala“. Tak alebo onak, ten človek sa zrejme pre veľkú časť Maďarov stane národným hrdinom :-)
Na koniec najdlhšie video s tankom :-) a tým dokumentujem, že v dnešnej dobe sa síce o udalostiach dozvieme z rádia, tv či novín ale nakoniec si dokumentáciu z miesta činu pohľadám aj sám na YouTube a mám z nej dokonca vyšší pôžitok :-)

Written by rony

6 komentárov

sloper

mrkol som na ten „pohlad zhora“ – hm… ja by som povedal, ze vodic tanku bol lahkovazny hazarder, ktoremu bolo v tom case asi jedno, ci niekoho prejde alebo nie…

dusoft

ANo, Slotovi konecne vyslo: „do tankoch na Budapest“. Akurat ten kreten nepredvidal, ze ten tank povedie nim nenavideny Madar a tanku po zopar metroch dojde palivo.
.
Celkom vtipne, jak tam praskne ta reklama na pol ceste.

Comments are closed.