Pätnásť jednou vetou

You may also like...

8 komentárov

 1. dusoft píše:

  s etargetom iba jednu anekdoticku skusenost: budete vy alebo vas klient rad, ak sa objavi pri clanku o sulozeni s mrtvym jelenom alebo vrazde psychopata?
  ze nie? no, tak to skuste povedat etargetu, pretoze ich system momentalne neposkytuje moznost zobrazeniu inzeratu pri takomto clanu zabranit (alias etarget nepozna vylucujuce slova pre obsah!).

 2. emmacore píše:

  Akurat vcera som si pozeral nejake stare veci a nasiel som clanok o tsunami v Azii, kde pisali, kolko ludi prislo o strechu nad hlavou. Dolu na prvom mieste reklama Tondachu „Strecha na cely zivot“ :-) Hmm, mozno, keby mali v Azii na strechach palenu skridlu…

 3. mato píše:

  som rad, ze pises o vylucujucich slovach…ak ma pamat neklame, tak etarget ma stop slova. ak sa take slovo v clanku objavi, tak sa ziadny textovy odkaz nezobrazi.

 4. Piki píše:

  eTarget – Tak som sa registroval, tak som si vyrobil plochu, tak som zistil, že je tam záložka stop slová . Možno to tam dnes tesne pred obedom ešte nebolo ;-)
  Stop slová, ktoré keď budú v texte, tak sa reklamy nebudú zobrazovať. Pre mňa trochu hlúpy výber, pretože pitva patrí medzi medicínske slová. O tom, že som práve týmto komentárom potencionálne (keby tu mal e a nie g) odblokoval ronyho od financovania jeho dovolenky ani nehovoriac.

 5. dusoft píše:

  stop slova nefunguju pre obsa, len pre vyhladavanie. cize, plati to, co pisem v #1.

 6. Piki píše:

  Citujem: „Ak sa jedno z týchto slov (alebo jeden z jeho tvarov) objaví v článku, tak pri článku nebudú zobrazované žiadne kontextové odkazy.“
  ??? .

 7. dusoft píše:

  plati, co pisem, mali sme ten problem a support odpisal, ze je to neriesitelne pri ich sucasnom systeme.

 8. dusoft píše:

  ps: bud to opravili tyzden dozadu alebo pisu voloviny.