PDA od i-mate prichádzajú

V marci som avizoval nové stroje od i-mate. Je to pre nás pomerne neznáma firma, ktorá do tej doby produkovala pomerne nezaujímavé a priemerné stroje. V tom čase a aj teraz doporučujem ku kúpe Acer n311 ale akonáhle budú podrobnosti okolo nových strojov i-mate, tak sa môže situácia zmeniť.
Dôležitá je už dnes informácia, že sa veci pohli. September sa zdá byť reálnejším. i-mate by teda mal zaradiť na trh nový high-end model PDA telefónu. Ja osobne ešte čakám na ďalšie ich ohlásené modely. Jeden z nich by mohol byť killer Nokia komunikátoru.
Ešte nejako docieliť aby konfigurácia internetového pripojenia bola v WM omnoho triviálnejšia.

Written by rony

7 komentárov

emmacore

Cital som jednu recenziu na HTC Touch, kde autor pisal, ze konfiguracia funguje systemom – vlozis SIM a tel. si vsetko nastavi sam.

stink

Reagujem na clanok, autor asi nikdy nekonfigoruval telefon zalozeny na WM. Staci zadat nazov pristupoveho bodu (vacsinou nieco ako „internet“) a pripojenie je nastavene…

rony

[2] hovorim o WM na PDA a na Smartphone. Napis mi mail, stretneme sa, ja ti podam do ruky moj telefon a moje PDA.
Nakonfigurujes mi to a ja ti pochvalim tri zlate vlasy.

Andy

hm, mne funguje bez problemov (HTC TyTN) a nastavenie bolo rychle (dve minuty? cca)

emmacore

[1] Kupil som si HTC Touch. Vlozil som SIM. Napisalo mi, ze chce automaticky konfigurovat pripojenia. Dal som, ze OK. Napisalo mi, ze mojho mobilneho operatora nepozna (Ty-Debile.sk). Hmm, idem studovat nastavenia.

rony

[6] Ešte nejako docieliť aby konfigurácia internetového pripojenia bola v WM omnoho triviálnejšia

Comments are closed.