LG KF700 – oznámenie pre PR agentúru LG

Došlo k najhoršiemu. LG KF700 bol unesený a podarilo sa mi získať exkluzívne video unoscov.Kto sú to frakcia Mobilnej Armády? Prečo uniesli LG KF700 a aké sú ich podmienky? Naozaj vrátia KF700? Je skutočným killerom práve KF700? Dozvieme sa o tom viac? Podrobnosti budú nasledovať.


Poznámky:
# telefón LG KF700 bol zapožičaný PR agentúrou značky LG na Slovensku. Video nie je súčasťou dohody a jej súčasťou nie sú žiadne podmienky pre publikovanie informácii o tomto telefóne či značke na týchto stránkach,
# video je natočené pomocou KF700 do jeho formátu, ktorý som pomocou freeware online konvertora dostal do AVI a základné úpravy som ďalej riešil pomocou VirtualDub s pluginom na „napálenie“ titulkov a loga do obrazu,
# nie som žiadny herec a realizoval som nápad, ktorý som nijako ďalej nerozvíjal pretože na dobre video, jeho strih či dobrý scenár treba skutočných majstrov a rozhodne nemám v pláne im konkurovať a preto buďte zhovievaví – najviac času mi zabralo jeho spracovanie.

Written by rony

9 komentárov

Anonym

Zo začiatku sa mi terorista zdal taký neseriózny. Ale keď spomenul tie trencle… Ja by som mu radšej zaplatil, s takými nie sú žarty.

FrozenDog

Zo začiatku sa mi terorista zdal taký neseriózny. Ale keď spomenul tie trencle… Ja by som mu radšej zaplatil, s takými nie sú žarty.

Comments are closed.