Rozšírenie možností v diskusiach na SME.sk

Dlhodobým pozorovaním dospel výskumný team ÚND SAV (Ústav Nekonečnej Diskusie Spravodajskej Akadémie Vied) k nasledujúcim záverom:
* pravítko -/+ je skutočne využívané a pomerne jasne definuje príslušnosť diskutujúceho a jeho momentálny mentálny stav,
* farba ľavej časti pravítka je ďalším charakteristickým prvkom myslenia a predpokladaných pohnútok,
Dochádza však aj k niektorým problémom, ktoré môžeme zhruba označiť ako „pretočený tachometer“. Vyskytuje sa výhradne v ľavej oblasti „pravítka“. Preto si ÚND dovoľuje nasledujúci návrh pre zlepšenie prehľadnosti:
Predĺžiť ľavú časť pravítka
ÚND verí, že nasledujúca jednoduchá úprava vytvorí postihnutým jedincom ďalšiu dôležitú métu, ktorú v súčasnosti bohužiaľ dosahujú v extrémnej rýchlosti, čím strácajú motiváciu a snažia sa o svoj ďalší vývoj zakladaním „nulových“ účtov len preto, aby ich postup smerom doľava opäť nebol brzdený zbytočne nízko nastavenou latkou ľavého okraja pravítka.
Vpred. Čelom k masám.

Written by rony

4 komentáre

emmacore

Dobry napada :-) Ked si admini a uzivatelia nestrazia diskusie, vyroji sa kopec debilov a hupacich konikov. Kvoli takymto som az na vynimky prestal citat diskusie na Sme. Napr. v Trende zatial odolavaju. To je vsak zrejme sposobene tym, ze pri ich clankoch treba viac rozmyslat – preto ich hupacie koniky necitaju. Weby typu Pravda alebo Aktualne su zažumpené uz riadne dlho.

rony

[3] oni potrebuju tieto podmienky:
1. kolonka konto
2. kolnka heslo
3. tlacitko prihlasenie
4. kolonka pre text
5. tlacitko odoslat
po prekonani tychto bodov su nutne uz iba tieto dve podmienky:
1. kolonka pre text
2. tlacitko odoslat
:-)

Comments are closed.