Vytiahol som si klobásu.. od autora: rony · 27. januára 2004 a Argo sa v momente vzrušil. Zatvoril som chladničku a nakrájal som si ju na kúsky.
Zimu v Kanade a na Kysuciach máte stále radi 15. marca 2015 od autora: rony · Published 15. marca 2015 · Last modified 10. februára 2015
Tak toto pošlem na rozbor Mäsiarovi!!!! :))))))))))))