Už 1.6. vás skasírujú

You may also like...

7 komentárov

 1. rony píše:

  hm, moja mama robila v materskej skolke, ucitelku potom riaditelku ale nepamatam si, ze by o 15.15 nadavala rodicom. Viac menej bezne o 17tej kludne cakala s poslednym deckom.
  A ja som do skolky vstaval o 5:30 aby som o siedmej tam uz bol, pretoze mama takisto bezala dos skolky.
  Holt casy sa menia.
  Ceny za skolky si ani nejdem zistovat ;-)

 2. otty píše:

  Pozor, aby nedošlo k nedorozumeniu. Nehovorim, že učiteľka mi nadáva, alebo ze sa na mňa krivo pozerá. Z iných foriem neverbálneho prejavu som ale vycítil, že „aha, ostatné deti sú už doma“. Aj keď je to môj subjektívny pocit ktorý mohol závisieť od mljho momentálneho mentálneho rozpoloženia :)
  Cena „našej“ škôlky je mesačne okolo 800-1000 Sk. Tu nie sú Bratislavské ceny :)

 3. rony píše:

  zuby nie su dobry priklad ;-)
  takcitak mam sukromneho zubara a tam sa nehrame na dvadsatkorunacky ;-) niekedy ti poviem kolko ma uz stal ;-)

 4. otty píše:

  No, ja mám tiež privátneho zubára, ale je to mama spolužiačky mojej drahej polovičky. Takže mám diskontné ceny ;)

 5. jaso píše:

  to otty:
  Zaujalo ma, prečo sa pohoršujete, že „Valorizácia nepokryje ani náklady, ktoré mojim rodičom vzniknú zavedením poplatkov v zdravotníctve“. Pýtam sa, prečo by mala?

 6. rony píše:

  jaso: to je pravda, ak by to spolu suviselo, asi to nema ani moc zmysel ;-) len sa nieco odniekial niekam prehodi ;-)
  mne sa blbost s dvadsat korunami nepaci, je to smiesna suma a znie to ako keby socialisticke zdravotnictvo odrazu zistilo ze krachuje, tak sup nejaku nestastnu akciu. cely problem je v tom, ze to zapchalo na chvilu usta politikom aj ludom a to je tak asi vsetko (zapchalo myslim tak, ze kecali chvilu o niecom inom)

 7. otty píše:

  to jaso:
  nerozhorčila ma skutočnosť, že valorizácia je nedostatočná vzhľadom k poplatkom v zdravotníctve. Okrem iného by to bolo nespravodlivé voči iným skupinám obyvateľstva, ktoré nepoberajú dôchodky, ktoré štát valorizuje. Zaujala ma skutočnosť, o koľko vláda valorizuje dôchodky, pričom sociálna poisťovňa deklaruje, že vygenerovala fondy na väčšie zvýšenie dôchodkov.