Koniec IE (v Čechách) od autora: rony · 14. júna 2003 sova súhrnom oznamuje, že aj IE na Mackoch skončí. Môj komentár: MONOPOL.
PS: Dlouhý Web – redesign som asi zaspal – a čo na to blondýna 6. augusta 2004 od autora: rony · Published 6. augusta 2004