Chcete poznať históriu vzniku nového loga Firefoxu? od autora: rony · 9. februára 2004 Snáď som u nás ako prvý kto to zalinkoval: takže tu je spot o vzniku loga a tu je skica loga:
Schizofrenické pôsobenie: blog, Facebook a iné sociálne siete 26. novembra 2008 od autora: rony · Published 26. novembra 2008
Bežný používateľ by nevedel pracovať vo Firefoxe? Vedel! 13. septembra 2004 od autora: rony · Published 13. septembra 2004
Facebook konečne sprístupnil svoj chat pomocou protokolu xmpp/Jabber 11. februára 2010 od autora: rony · Published 11. februára 2010
akurat by ma zaujimalo pre obyvatelov akej planety je tento browser urceny, kedze o Zem sa evidentne nejedna
fasa postreh. a, mimochodom, je to dolezite?