Sú Extensions tak ťažké?

You may also like...

3 komentáre

 1. Jan Schödl [Auggie] píše:

  S extensions jsem si nadělal vždycky jen problémy. Nepovažuju se za úplně počítačově negramotného, přesto mi po instalaci 4 doplňků dva nefungovaly, jak měly, mj. i mouse gestures. Odinstaloval jsem, smazal adresář a nainstaloval znovu s tím, že už se na ext. vybodnu. Po čase jsem to zkusil znovu, ale s podobným výsledkem. Teď už se mi do žádného rozšiřování nechce. Rozhodl jsem se mít Firefoxe rád tak jednoduchého, jaký je :) Takže si ho občas, jen tak pro změnu, otevřu (opravdu se mi líbí) a když už mi začnou chybět mouse gest. a F12, zavřu a pustím si tvou „oblíbenou“ Operu ;-)
  S tvým závěrem tudíž souhlasím. Operu používám několik let (od nějaké pětky) a to co mě k ní tehdy přivedlo bylo (subjektivně!) rychlejší zobrazování stránek než v IE.

 2. Mirek píše:

  Ni já na Firefox nikdy nepřešel , mám Firebirda 0.7 , právě kvůli asi 30-ti addons které často používám , naštěstí jsem Firefoxe 0.8 (česká verze !!!)instaloval na Suse , které tolik nepoužívám a po instalaci exstensions se prostě a jednoduše zhroutil , instaloval aodinstaloval jsem celkem 11x , a pak jsem usoudil , že překlad není dobře udělán a zkusil jsem anglickou verzi , ta byla v pohodě , sice mi angličtina není cizí , ale pohodlnost zvítězila a zůstal jsem u Firebird 0.7 , asi si holt počkám na Firefox 0.9 a pak to zkusím na linuxu znova , protože na XP nechci přijít o nastavení , které mi vyhovuje , přeci jen 30 extensions je poněkud komplikovaná instalace a při chybě pomohlo jen kompletní smazání FF včetně profilů a všeho , do toho se mi fakt nechce , takže až vyjde česká 0.9 budu dál nejprve testovat na Suse a pak teprve měnit na win .

 3. rony píše:

  ano, ved si treba uvedomit, ze FireFox je TECHNOLOGY PREVIEW. Porovnavatelna verzia to bude ked to bude mat cislo 1.x ;-)
  Ja som mal tiez podobne problemy, tam je totiz este trosku chaos v tom, ze ponechava este na disku bordel aj ked si myslis, ze si to vycistil. Ale to je detail.