Bloguje.sk s podporou pre skutočný podcast

You may also like...

6 komentárov

 1. wa píše:

  oki, len neviem ako chce bloguje rozlisit audio/vizualny obsah, ktory nema pravo distribuovat. Zakon totiz postihuje nie toho, kto to stahuje, ale toho, kto to bez dohody s majitelom prav spristupni. Je fajn dat ludom nastroj, aby svoje (mysleno skutocne vlastne skomponovane) skladby mohol prezentovat verejnosti, ale obavam sa, ze viac nez to, sa bude prezentovat obsah bez suhlasu majitela prav.

 2. wa píše:

  Ale musim sa priznat, ze studovat zdrojak, aby som to mohol odoslat je vopruz

 3. Arthur Dent píše:

  1. Obávám se, že odlišení práv k distribuci není věcí bloguje, ale věcí toho, kdo soubor na server umístí… Nepochybuj o tom, že to bude ošetřené líp než to má ošetřený běžný „veřejný webserver“
  2. Nerozumím. Co je složitého na napsání [mp3 src=“url“]?

 4. Arthur Dent píše:

  Aha… Tak už rozumím tomu „studování zdrojáku“ :)))
  Omlouvám se „wa“ :)
  I já hledal button ve zdrojáku :)

 5. rony píše:

  [1] tejto otazke sme sa seriozne venovali.
  [3] nebolo mojim cielom dat navod ako publikovat, na to bude prislusna WIKI napoveda.
  Spravodaj napisal iba puhe PRko :))))
  K pravu sa ale nechcem moc vyjadrovat, ked mi niekto na fasadu baraku namaluje hakenkrajc, tak nie som automaticky podporovatel fasizmu. Dokonca ani vtedy, pokial z akychkolvek dovodov nemam prostriedky k odstraneniu toho „padiela“.
  Bloguje.sk vsak nebude podporovat pouzivatelov v tom, ze „iba“ premenia svoje dennicky na link spoty s odkazmi na autorsky material ku ktoremu nemaju suhlas vlastnikov.
  Ocakava sa vyuzitie pre vlastnu tvorbu a to v zmysle: radsej nikto ako jeden linkovac trackov z grabnuteho CD.
  Bloguje.sk takisto sice nereze fasistom, komunistom, czektekarom prsty za to, ze siria propagandu prostrednictvom bloguje.sk – avsak ma nastroje k tomu, aby taketo myslienky v sulade s vlastnym presvedcenim rovno povedane eliminovala :-) Takze „zavadne“ myslienky tu budu, ci k nim budu alebo nebudu idealne nastroje :-)

 6. rony píše:

  wa a Arthur IQ test splnili :-) uz som to pochopil :) Presli podmienkami pre komentar na Spravodaji :-)