K čomu je vlastne počítadlo 103bees.com?

You may also like...

6 komentárov

 1. spejcy píše:

  moc dobra vec, ale stale ostavam pri google analytics

 2. Jaro píše:

  GA sú pre menšie weby zbytočne mohutné. Tiež som začal nedávno používať 103bees. Chcelo by to ešte počítanie pageviews a úplne by mi to stačilo. Toplist som ešte neskúšal, ale odrádza ma vzhľad z 90tych rokov. O 103bees som napísal nedávno krátky článok http://profiblog.textpattern.sk/clanky/103bees-vyborne-statistiky-pre-maly-web
  Dusoft síce hovorí, že 103bees slovenským webom nerozujemjú; pýtal som sa prečo, ale odpovede sa mi nedostalo :). Neviem či to myslel tak, že je bezpečné zveriť svoje údaje zahraničnej štatistike pretože nerozumejú jazyku alebo, že služba si nerozumie so slovenskými stránkami.

 3. sloper píše:

  [2] mozno myslel to, ze 103bees „nevycucne“ klucove slova zo slovenskych vyhladavacov (ale nemam preverene, 103bees som skusal len kratko a ked som zistil, ze vsetko to iste mam i v GA, tak som zrusil, mne zlozitost GA nevadi) – aj na GA je potrebna uprava k tomu, aby „vycucaval“ hladane vyrazy z Sk/Cz vyhladavacov.

 4. Jaro píše:

  Peter, 103bees vycuváva keywords aj zo slovenských vyhľadávačov. Mali problémy s kódovaním, ale vyzerá, že všetko už je OK.

 5. dusoft píše:

  GA je premakane, ale z hladiska pouzitelnosti na nule. Kym sa tam k niecomu prepracujes, trva to hrozne dlho. Nehovoriac o otravnom Flashi, nemoznosti otvarania novych okien (tabov) a pod.
  .
  103bees som zacal pouzivat aj ja, naj.sk som vyhodil.
  .
  Ad 103bees a SK vyhladavace: pisal som si s nimi na zaciatku ohladne toho. Mali povodne problemy s kodovanimm win-1250, nepoznali vyhladavace. Poslal som im kratky zoznam a odporucil ich na nejake zdroje. Takze uz to zhruba tyzden vyzera OK.

 6. Vilém Málek píše:

  [2] Velkou předností TOPlistu je rychlost (což ocení zejména lidé, kterým GA pravidelně zastavuje načítání stránek) a naprosto nepřekonatelná přehlednost. Na jediné stránce má člověk všechny důležité údaje v přehledných tabulkách a jednoduchých grafech, takže se netopí v nadbytečných a zbytečných informacích, o jejichž smyslu nemá ani páru. Vzhled TOPlistu přitom člověku velmi napomáhá k rychlejší orientaci a výrazně zjednodušuje práci se „systémem“ ;–)